Tuvojas brīnumaina planētu parāde. Kuras sešas horoskopa zīmes baudīs tās īpašu labvēlību?

10-09-2019


Tuvojas brīnumainais mirklis, kad zvaigžņotajās debesīs no 8. līdz 18. septembrim būs vērojama planētu parāde. Tik veiksmīgs planētu izvietojums gadās visai reti, jo “sapulcēsies” planētas, kas cilvēkiem palīdz daudzās dzīves jomās.

Ja sapņo par mīlestību, paaugstinājumu karjerā vai papildinājumu maciņam, nelaid garām iespēju izmantot izdevīgo brīdi un noķert savu veiksmi.

Zvaigznes būs īpaši labvēlīgas sešās horoskopa zīmēs dzimušajiem. Pasteidzies, jo laika nav daudz, un nepalaid garām zīmīgus momentus.

Vērši, atveriet kabatas! Nauda plūdīs kā upe. Prēmijas, laimesti un pat aizmirstu parādu atdošana. Finanses atradīs jebkuru ceļu, lai nokļūtu pie Vērša šajā īsajā laika periodā. Daudzu neticēs savai veiksmei, bet velti. Zvaigznes gatavas atalgot Vērsi par darba mīlestību un pacietību.

Vēži sen sapņojuši par ilgāku atvaļinājumu ar mīļoto cilvēku. Klāt laiks, kad jāņem pārtraukums darbā, lai atslābinātos. Priekšniecība Vēzim nāks pretī, jo ļoti ciena un novērtē viņa darbu. Atvaļinājums izdosies lieliski. Izdosies labi atpūsties un uzkrāt spēkus pirms jauna darba cēliena.

Jaunavas iegūs visu, par ko varētu sapņot. Vienīgais, kas tām trūkst, ir brīvais laiks. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji laikā no 8. līdz 18. septembrim var lūgt zvaigznēm visu, ko vēlas.

Tas ir Jaunavu laiks. Visas planētas atradīsies Jaunavas zīmē. Pat pirmajā brīdī šķietami muļķīgas vēlmes piepildīsies.

Vientuļie Svari šajās desmit dienās var satikt savu likteni. Nelaid garām iespēju un uzticies šajā laikā satiktam cilvēkam. Viņš kļūs par tuvu un mīļu partneri. Ģimenes cilvēki savukārt var uzlabot attiecības ar otrajām pusītēm. Varat sarīkot otro medusmēnesi!

Toties Strēlnieki atrodas tuvu tai robežai, aiz kuras sākas jauna dzīve. Debesu ķermeņi sola negaidītu kāpienu pa karjeras kāpnēm. Tevi gaida cieņa darbabiedru vidū. Atbildība kļūs augstāka, pienākumu – vairāk, bet Strēlnieks, kā parasti, tiks galā ar jebkuru uzdevumu. Jebkurš darbs, pie kura tie ķersies, tiks izpildīta laikus un nevainojami.

Mežāzim planētas dāvās krāsainu svētku laiku. Daudz jautru tikšanos un sarunu. Mežāzis arī baudīs pretējā dzimuma uzmanību. Vientuļie Mežāži iepazīsies ar kādu cilvēku, kas nākotnē varētu kļūt par to dzīvesbiedru.

Zvaigznes dod iespēju izvēlēties – piekritīsi vai ne. Bet pagaidām priecājies un baudi dzīvi!

Avots: “Esotericblog”

loading...