Turpmākajās dienās no rītiem uz ceļiem var veidoties apledojums

10-04-2019

ledus


Meteorologu prognozes liecina, ka turpmākajās dienās šonedēļ gaisa temperatūra nakts un rīta stundās daudzviet var noslīdēt zem 0 grādiem, bet dienā ir iespējams slapjš sniegs un autoceļi var kļūt slideni.

No rītiem uz autoceļiem var veidoties apledojums, arī slapjais sniegs un lietus samazinās riepu saķeri ar ceļa virsmu.

Aicinām autobraucējus atcerēties, ka ceļi apledo strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz praktiski neredzamo tā saucamo “melno ledu”, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, mežos, kā arī ūdenstilpņu tuvumā.

Lai gan ziemas riepas vairs nav obligātas kopš 1. marta, kā to paredz ceļu satiksmes noteikumi, tomēr aicinām autobraucējus, kas tās nav nomainījuši, nesteigties, bet tos, kas riepas jau paspējuši nomainīt uz vasaras, būt īpaši uzmanīgiem braucot šādos laikapstākļos.

Valsts autoceļu uzturētāji VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ir gatavi reaģēt un autoceļus kaisīt, ja tas būs nepieciešams.

Par apledojumu, slidenu ceļu vai citiem apgrūtinājumiem satiksmei aicinām informēt, zvanot uz Satiksmes informācijas centra bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555.

loading...

2 Comments

  1. Сергей 11.04.2019 at 01:56 - Atbildēt

    Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс http://netcigam.blogspot.com Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщицa со стажем больше 14 лет и бросалa раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло!

  2. aizdevumus 11.04.2019 at 21:19 - Atbildēt

    Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no 10,000 eiro līdz 50,000,000 eiro. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

    WhatsApp vai zvaniet: +12018655468