Turam īkšķus par Jāni Jarānu – viņš piedzīvojis smagas operācijas

12-10-2021

Kadrs no video

Tautā iemīļotais aktieris Jānis Jarāns beidzamos mēnešus cīnās par savu veselību – viņš nupat atgriezies mājās pēc gandrīz mēneša, kas pavadīts slimnīcā, pārciešot aortas operāciju un atkārtotu ķirurģisku iejaukšanos sarežģījumu dēļ.

Gan izdevums “Kas jauns”, gan “Privātā dzīve” atklāj, ka veselīga dzīvesveida piekritējs Jarāns pirms desmit gadiem piedzīvojis infarktu, un kopš tā laika viņam ievietoti jau četri stenti, kuru dēļ viņš reizi gadā iziet veselības pārbaudi. Tajā arī noskaidrots, ka aortas paplašināšanās dēļ nepieciešama operācija.

Lai novērstu problēmu, bija vajadzīga nopietna operācija, pēc kuras nākamajā dienā sarežģījumu dēļ bija vajadzīga vēl viena. Pēc tās aktieris trīs nedēļas pavadīja slimnīcā, slavējot Latvijas medicīnu, ēdināšanu un simpātiskās medmāsiņas. Jarāns turpina stiprināt veselību mājās Engurē, kur pastaigājas un bauda dabu.

Aktieris cer, ka jau novembrī varēs atsākt mēģinājumus, jo darba līdz operācijai bijis patiešām daudz.

Jarāns ir pikts par to sabiedrības daļu, kas vēl nav vakcinējusies pret Covid-19 – šo cilvēku dēļ pildās slimnīcas. Aktieris nespēj saprast tos, kuri ignorē ārstu teikto un apšauba profesionalitāti.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sešdesmit septiņu gadu vecumā pēkšņi miris iemīļotais aktieris Guntis Skrastiņš

Kautiņi un dzertiņi. Aktrise Belicka atklāj attiecību peripetijas ar deputātu Kaimiņu

“Visi esam nelaimīgi!” Hosama Abu Meri aicinājums vakcinēties izraisa komentāru vētru

loading...