Trīs zodiaka zīmes, kuras gaida varen romantisks augusts

05-08-2022

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Astrologi izceļ trīs zodiaka zīmes, kurām augusts būs visromantiskākais mēnesis gadā, kas sagādās neaizmirstamas atmiņas un, iespējams, attiecības, kas turpināsies ilgi un laimīgi. Ieskaties, varbūt starp šiem veiksminiekiem esi arī tu!

1. Vērsis
Neskatoties uz to, ka pirmo vasaras pusi, iespējams, pavadīji, tupot birojā ar ieslēgtu kondicionieri, šomēnes viss iegrozīsies pavisam citādi, un atvaļinājums noteikti nebūs jāpavada domīgā vientulībā. Zvaigznes sola vakarus pie ugunskura draugu lokā, pludmalē pavadītas dienas un spontānus braucienus uz neredzētām vietām.

Ja ļoti gribēsi, arvien vairāk laika varēsi pavadīt ar vienu cilvēku, kas tev nozīmē vairāk nekā visi pārējie.

Augustā arī saņemsi daudz ielūgumu uz ballītēm un dažādiem pasākumiem, būsi sabiedrisks un jautrs. Būsi atvērts visam jaunajam un pārsteidzošajam.

Neraizējies, reizē ar augustu šis lieliskais periods nebeigsies, un 1. septembrī kariete nepārvērtīsies par ķirbi.

Jebkurā gadījumā tu būsi pateicīgs par karstajām vasaras atmiņām.

2. Skorpions
Tev, iespējams, nav plānotas romantiskas brīvdienas (var gadīties, ka šobrīd tām trūkst naudas), bet tas nenozīmē, ka tev jāsamierinās ar garlaicīgām iknedēļas brīvdienām.

Tu spēsi paveikt daudz vairāk par filmu skatīšanos un vakariņām vienā un tai pašā kafejnīcā.

Tev būs iespēja nogaršot jaunus ēdienus, redzēt jaunas vietas un baudīt jaunas izjūtas, tostarp vakariņas sveču gaismā un piknikus pie dabas.

Padari šī gada augustu par romantiskāko mēnesi tavā dzīvē, pieliekot tikai nelielas pūles plānošanā un izdomu plānu īstenošanā.

Izzini, kas interesants notiek tavā tuvākajā apkārtnē, lai atrastu vietu ideālām brīvdienām. Nepiekrīti garlaicīgai vasarai, un tā iezaigosies varavīksnes krāsās.

3. Ūdensvīrs
Pēdējos mēnešos, šķiet, biji ļoti aizņemts darbā, bet augustā parādīsies iespēja atpūsties un atslābināties pēc sirds patikas.

Tu ne sevišķi bieži atstāsi mājas, bet varēsi praktiski katru sekundi veltīt omulībai un romantikai.

Skaties filmas kopā ar mīļoto cilvēku uz ērta dīvāna. Sēdi uz grīdas un spēlē muļķīgas spēles. Velti kaut visu nakti ilgām sarunām un smejies no sirds. Sajūties kā dzīvs cilvēks, kuram gribas apskaut visu pasauli!

loading...

1 komentārs

  1. Skorpions 05.08.2022 7:43 pm - Atbildēt

    Kadas mulkibas.man no ta visa nekas nav vajadzigs