Trīs zodiaka zīmes, kurām AUGUSTĀ nāksies pasvīst. Tiešā un pārnestā nozīmē!

04-08-2018
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Auns
Ak, Auni, mēs saprotam, cik sāpīgi brīži reizēm var piemeklēt dzīve! Marsa retrogrādās kustības periodā itin viss šķiet kā smaga nasta. Tu šobrīd jūties kaprīzs un slābans, vai ne? Neuztraucies, tas nav pasaules gals.

Izmanto šo laiku, lai padomātu par lietām, kas neļauj virzīties uz priekšu. Jā, tu esi zodiaka karotājs, bet pat cīnītājam kādreiz jāapstājas un jānovērtē situācija.

Par laimi, jau 27. gadā Marsa retrogrādā kustība beigsies, un tas nozīmē, ka tas atkal virzīsies uz priekšu un viss nostāsies savās vietās.

Dvīņi
Tava valdošā planēta Merkurs arī ir retrogrādā kustībā, un šis planētas aspekts visvairāk ietekmē tieši tevi un Jaunavu. Vēl jāpadomā par saikni ar savu dvēseli – vai tu neesi pārāk aizņemts, rūpējoties par apkārtējiem? Sāc veltīt vairāk laika pats sev, kamēr nepāries šis sarežģītais periods.

Ūdensvīrs
Ūdensvīri izjūt noslieci stāties pretī visam un visiem. Cīņa par to, kam tu tici, tev nekad nav bijusi problēma. Tomēr tas bija pirms retrogrādā Marsa perioda. Vēl sliktāk ir tas, ka tava valdošā planēta, Urāns, 7. augustā arī pāriet retrogrādā stāvoklī.

Jā, tas notiek ar tevi, Ūdensvīrs. Labāk nepretojies lietu dabiskajai gaitai un plūsti līdz ar straumi!

Avots: “Brainum”

loading...