Trīs zodiaka zīmes, kas prot mīlēt kā neviens cits visā pasaulē!

02-07-2018

sieviete_zodiaks

Uzzini, kuras trīs zodiaka zīmes var būt greizsirdīgas, negantas, kaprīzas, bet prot mīlēt tā, kā neviens cits!

1.Dvīņi
Dvīņus raksturo jūtu un garastāvokļa mainība, un astrologi viņus uzskata par pašu neuzticamāko zodiaka zīmi. Viņus interesē saistošu sarunas biedru meklējumi, viegls flirts un vienkārši jautrība. Jaunumu meklējumos Dvīņi bieži paļaujas uz loģiskiem argumentiem, nevis sirds balsi, tāpēc viņu meklējumi mēdz būt ilgi un vilšanos pārpilni. Dvīņi alkst pēc jauniem iespaidiem.

2. Auns
Auns jau kopš agras bērnības bieži iemīlas, un katru reizi domā, ka tā ir patiesā un vienīgā mīlestība. Viņš nebaidās izrādīt savas jūtas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji izvēlas spēcīgu personību, kas spēj paciest viņu mutuļojošo enerģiju. Viņiem vajadzīgas spilgtas emocijas, izaicinājumi un strīdi. Ja esi gatava mesties dzīves virpulī, baudīt spilgtas emocijas un ļauties spontāniem lēmumiem, Auns būs īstais vīrietis tieši tev. Viņš spēs uzturēt karstu mīlas liesmu jūsu attiecībās, neļaujot tai izdzist!

3. Jaunava
Jaunava ir nopietna un prasīga. Viņa rūpīgi izturas pret partnera izvēli, bet pedantiskā rakstura dēļ viņai bieži nākas ciest. Šaubas un bailes neļauj Jaunavai atslābināties un baudīt skaistas jūtas partnera sabiedrībā. Tāpēc Jaunavas mīlestība vairāk atgādina pašiznīcināšanos. Šajā zīmē dzimušie ir perfekcionisti, kas nekad nepievērsīs uzmanību nevīžīgam cilvēkam!

Avots: Esotericblog

loading...