Trīs tipu sievietes, kuras vīrieši nekad nepamet. Bet tikai vienu varam cienīt!

08-02-2018
vedmochka.net

vedmochka.net

Sievietes bieži sūrojas par vīriešiem, kuri tā vien skatās uz jaunām ganībām, seko katriem brunčiem vai pazūd pusmūža (un citās) krīzēs. Ja vēlies kļūt par “sievieti, kuru nekad nepamet”, iepazīsties ar trim sieviešu kategorijām, kurām reti nākas piedzīvot šādu pieredzi.

Pirmkārt, nepamet sievietes manipulatores. Turklāt ne šādas tādas, bet smalkas manipulatores. Sieviete, kura prot smalki manipulēt, pareizi izraugās savu upuri un prasmīgi regulē vīrieša pavadiņas garumu.

Krītot no vienas galējības otrā (no pārmērīga vājuma līdz skaudram presingam), viņa vīrietī rada pastāvīgu emocionālu spriedzi, kas viņam neatstāj iespēju apzināties radušos situāciju un meklēt no tās izeju.

Otrkārt, pie riska kategorijas tikt pamestai nepieder arī neatkarīgas, patvaļīgas sievietes. Šīs dāmas no augstāk aprakstītajām manipulatorēm atšķiras ar to, ka pēdējās prasa jebkuras kaprīzes apmierināšanu un atbildību par to uzliek vīrietim.

Bailes (un tātad arī reāla iespēja) tikt pamestai attiecas uz sievietēm, kuras pašas veido savu dzīvi un pašas sasniedz sevis izvirzītos mērķus. Tādas ir, piemēram, biznesa lēdijas. Viņām grūti noturēt vīrieti sev blakus, jo pašām bieži vien piemīt vīrišķīgas rakstura iezīmes; viņas tā pieradušas pie neatkarības, sarežģītu problēmu risināšanas un līderes lomas. Šai gadījumā runa ir par sievietēm, kuras savu neatkarību vērš tikai un vienīgi tāda pielūdzēja meklēšanai, kuru varētu izmantot un izmest, kad izmantošanai viņš būs kļuvis nederīgs.

Trešais (un simpātiskākais) sieviešu tips ir dāmas, kas vīriešus neizmanto, nekontrolē un nemanipulē ar tiem. Tādas sievietes pastiprināti strādā ar sevi un dzīvo pilnvērtīgi, necenšoties mainīt partneri vai kaut ko pieprasīt no viņa.

Viņu nepamet tieši tāpēc, ka viņa zina: baidīties no pamešanas nozīmē tieši to arī piedzīvot. Viņa necenšas padarīt vīrieti par savu īpašumu un neliek viņam justies tai kaut ko parādā. Tāda sieviete zina, ka kontrolēt var tikai sevi un jebkuras domas par to, kādi gan vīrieši ir cū…, laimi nenes.

Apkoposim secinājumus! Kamēr vairākums pamesto sieviešu psiholoģiski spīdzina sevi ar jautājumiem no sērijas “Kas gan ar mani nav kārtībā? Ko es tādu izdarīju, ka viņš mani pameta?”, pirmajām divām “nepametamo sieviešu” kategorijām kas tāds pat prātā nevarētu ienākt. Tas, protams, ir pluss – nekāda lieka stresa, tomēr arī konstruktīvas attieksmes tādā pieejā ir apaļa nulle.

Bet tieši trešā sieviešu kategorija apvieno abas pieejas: viņas uzdos sev vajadzīgos jautājumus, kas palīdzēs saprast sevi un situāciju bez vainas sajūtas. Un iegūs maksimālo labumu pat no šķietami negatīvas un strespilnas situācijas.

Tieši sievietes, kuras mēs piedēvējam nosacītai trešajai kategorijai, sastopamas visretāk, bet cerams, ka viņu skaits pieaugs. Mūsu sabiedrība jau sāk apzināties, ka galējības, kurās tā patīk krist daiļajam dzimumam – infantils vājums vai dzīve kā vecim brunčos – jau sen ir kļuvušas neaktuālas.

Mūsdienu pasaule, tikumu un tradīciju maiņa prasa sievietēm prasmi viegli piemēroties visam jaunajam, domāt elastīgi un tai pašā laikā saglabāt stingru raksturu. Un gudras sievietes tiecas tieši pēc šādas visu rakstura īpašību apvienošanas un attīstīšanas!

loading...