Trīs saderīgākie pāri visā zodiakā, kas ārēji izskatās dīvaini. Vai esat starp viņiem?

11-07-2020

paris_horoskops


Pāriem ļoti svarīgi zināt, cik saderīgi viņi ir arī astroloģiskajā ziņā. Tas nenozīmē, ka tie, kuri nav šajā sarakstā, var aizmirst par veiksmīgām attiecībām. Vienkārši viņiem var nākties vairāk piestrādāt, lai savstarpēji “pieslīpētos”.

Savukārt šiem laimīgajiem pāriem var būt sajūta, ka viens otru pazinuši visu mūžu!

Auns un Dvīņi
Cilvēkiem, kuri skatās no malas, šīs divas zīmes izskatās absolūti nesaderīgas, jo viņi pastāvī strīdās. Bet patiesībā visas diskusijas un konflikti padara šīs attiecības patiesi noturīgas un stipras. Abi ir spēcīgas personības, kas papildina viens otru. Abi, kā zināms, mīl ar beznosacījuma mīlestību, un tieši tāpēc šis attiecības ir ilglaicīgas.

Ūdensvīrs un Jaunava
Ūdensvīrs un Jaunava ir viens no dīvainākajiem un neparastākajiem pāriem visā zodiakā – viņu ciešās un romantiskās attiecības pārsteigs ikvienu. Šī saikne ir praktiski ideāla. Raksturu atšķirības ir kā savstarpējs papildinājums. Ūdensvīrs ir domātājs un sapņotājs, bet Jaunava – vienkārša un praktiska. Abi tiecas līdzsvarot to, kā pietrūkst otram. Un viņiem tas izdodas!Svari un Lauva
Svari liek Lauvam darboties sev neraksturīgā veidā, kad tas nepieciešams. Viņi vienmēr iedvesmo Lauvu būt sevis “labākajai versijai”. Svari ir vislabākais partneris Lauvam! Viņi viens otram palīdzēs augt un attīstīties.

Avots: Esotericblog

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pāvels Globa: Piecām horoskopa zīmēm JŪLIJA vidū sāksies baltā svītra dzīvē

Tava karma pēc dzimšanas mēneša. Vienkārši unikāls horoskops!

Piecas horoskopa zīmes, kurās dzimušas sievietes vīriešus tin ap pirkstu

Seši lieliski horoskopa pāri, kuri tomēr nespēj dzīvot kopā. Žēl!

loading...