Trīs raganas zīmes uz ķermeņa. Varbūt arī tev tādas ir?

04-01-2017

dzimumzime

Viduslaiku Eiropā par nieka dzimumzīmīti uz ķermeņa varēja sadedzināt sārtā, jo neparastas ādas izmaiņas uzskatīja par sātana zīmi. Inkvizīcijas laikos par vienu vienīgu dzimumzīmi redzamā vietā varēja tikt pie raganas vai burvja nosaukuma. Mūsdienās tām vairs īpašu uzmanību nepievēršam, ja nu vienīgi pieskatām medicīniski, tomēr dažas no tām joprojām liecinot par cilvēka noslieci uz ekstrasensoriku.

Ezoteriķi min trīs vietas uz cilvēka ķermeņa, kas liecinot par paranormālu talantu.

1. Dzimumzīmīte deniņos. Tādiem cilvēkiem esot ļoti attīstīta intuīcija, tāpēc vērts ieklausīties savā iekšējā balsī un sajūtās. Vēl viņi spējot paredzēt nākotni, ātri atšifrēt melus un redzēt citiem cauri.

2. Dzimumzīmīte nedaudz virs ceļa. Dzimumzīmīte šajā vietā norāda uz spējām maģijā. Cilvēki ar šādu dzimumzīmi spējot bez īpašām grūtībām nokļūt kontaktā ar viņpasauli. Viņi bieži sapnī redz mirušus radiniekus – tieši šo pašu spēju dēļ.

3. Dzimumzīmīte virs lūpas. Cilvēkiem ar tādu plankumiņu virs virslūpas apveltīti ar hipnotizētāja un pārliecināšanas spējām. Viņi izstaro iekšējo šarmu, kas piesaista apkārtējos.

Vēl šāda dzimumzīme piešķir spējas materializēt vārdus, tāpēc viņiem īpaši jākontrolē teiktais, jo praktiski visi emocionālā brīdī pateiktie vārdi var īstenoties. Cilvēki ar dzimumzīmi virs lūpas var arī uzlikt ļaunu aci un ietekmēt apkārtējo noskaņojumu. Viņu spēks ir izteiktajos vārdos.

Starp citu, dzimumzīmes var parādīties un pazust – tas nozīmē, ka cilvēka dzīvē notiek pārmaiņas.

loading...