Trīs pazīmes, ka tevi vada eņģeļi. Nepalaid garām!

07-02-2019

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Tev ir kādreiz gadījies pamanīt eņģeļa siluetu mākoņos vai puķu dobēs? Iespējams, uz ceļa esi atradis monētiņas vai putna spalvas? Vai arī visur redzi vienu un to pašu skaitli?

Pēc ezoteriķu domām tās visas ir izplatītākās zīmes, kādas eņģeļi cilvēkiem dod par savu klātbūtni. Bet esot vēl arī daudz citu, lai gan vissvarīgākās eņģeļu klātbūtnes un aizsardzības pazīmes ir trīs.

1.Gaismas zibšņi
Eņģeļi ir gaismas būtnes, tāpēc to veidols visbiežāk parādās kā mirdzoša gaisma meditācijas laikā vai sapnī. Viņi arī var izmantot gaismas lodes, varavīksni un staru kūļus, lai piesaistītu tavu uzmanību un apliecinātu, ka viņi ir kopā ar tevi un tu esi uz pareizā ceļa.

2. Bezgalīga mīlestības un harmonijas sajūta
Kad eņģeļi dāvā tev savu spārnoto apskāvienu, tā ir lieliska, nomierinoša un pacilājoša sajūta.
Vai kādreiz bijis tā, ka tu pārdzīvo par kāda lēmuma pieņemšanu, bet, kad apsver vienu no iespējamiem variantiem, tevi pēkšņi pilda harmonijas un miera sajūta?

Meditācijas laikā kādreiz esi aicinājis eņģeļus un sajutis dīvainu laimes sajūtu sevī? Ja tā ir gadījies, vienkārši atslābinies un izbaudi šo mirkli. Ar tevi kopā ir eņģelis.

3. Visuma norādes izjūta
Eņģeļi ir Dieva sūtņi. Tāpēc eņģeļu atbalsts, pēc ezoteriķu domām, ir viens no labākajiem veidiem, lai pārliecinātos, ka esi uz pareizā ceļa pretī savam dzīves mērķim.

Vai ir gadījies, kad brīdī, kad jāpieņem svarīgs lēmums, tas pats rodas it kā ne no kurienes: tu precīzi zini, kā rīkoties tālāk.

Vai arī lūdzies par dziedināšanu un pēkšņi saņēmi spēcīgu iedvesmas lādiņu, kā virzīt sevi uz veselīgāku dzīvi.

Tu vari sajust eņģeļu klātbūtni pat tad, kad tev nav nekādas pārliecības par to, kā tu to zini. Eņģeļu klātbūtne jeb vadība ir droša zīme, ka ej pareizajā virzienā, kuru viņi atbalsta!

Avots: “Tayni-Miro”

loading...