Trīs mazi rituāli katram rītam, lai noskaņotos veiksmīgai dienai

27-05-2018

sieviete_rits


Šie trīs mazie rituāli, kas aizņems burtiski divas minūtes tava laika, var ļoti mainīt dienas ritējumu – izmēģini un pārliecinies. Ja vēlies superproduktīvu un veiksmīgu dienu kāpēc gan nepamēģināt?

1. Notici laimīgai zīmei
Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniekiem vaicāja, kādām laimīgām zīmēm vai amuletiem viņi tic – kā nu kurš to nosauc. Viens teica, ka tas ir “veiksmīgais” krekls, citam bija “uzvarošās” zeķes. Lai nu kā, praktiski ikviens aptaujātais sportists atzina, ka viņam ir kāds īpašs priekšmets, kas palīdz sacensībās.

Viņi uzskatīja to veiksmīgu divu iemeslu dēļ: amulets saistīts ar noteiktu, svarīgu notikumu vai tam pieskāries kāds slavens cilvēks. Pirmajā gadījumā, ja tu nēsāji šo priekšmetu, kad notika kaut kas apbrīnojams, tavā apziņā sakrita divi apstākļi. Otrajā gadījumā saikne ar slavenu, leģendāru, veiksmīgu cilvēku (vismaz tavā apziņā). Tādējādi apziņa uzreiz noskaņojas uz izdošanos un veiksmi – pamēģini arī tu!

2. Dominējoša poza
Kājas plecu platumā, rokas uz jostas vai gurniem. Ja nedaudz pastāvēsi tādā dominējošā pozā, iegūsi ticību sev un jutīsi spēku pieplūdumu. Pirms tikšanās, svarīgas, sarežģītas sarunas vai svarīga uzdevuma izpildes pastāvi tādā pozā aptuveni piecas minūtes, lai sajustu savus spēkus un iespējas – un pēc tam tās pielietotu praksē.

3. Meditācija ar domām par veiksmīgu uzdevuma izpildi
Tas nenozīmē meditāciju burtiskā šī vārda nozīmē, bet kaut ko līdzīgu. Pirms starta sportisti, piemēram, vizualizē katru savu kustību soli pa solim. Aktieri mācās tekstu un trenējas spoguļa priekšā.
Piemēru sarakstu varētu turpināt. Nepaslinko un iztēlojies savu vizualizācijas metodi produktīvai un lieliskai uzdevuma izpildei. Pastrādā ar šo metodi kaut vai mēnesi un redzēsi, cik viegli un pārliecinoši tiksi ar visu galā dienas laikā!

Avots: Flytothesky.ru

loading...