Trīs klasiski un ērti apavi, kas iederēsies ikvienā garderobē

03-11-2023

Publicitātes foto

Kamēr daudzi pievērš uzmanību pēdējā gada stila tendencei – kapsulas garderobei -, tikmēr pagaidām mazāk runā par apaviem, kas iederēsies ikvienā garderobē. Apavi ir ļoti būtisks stila elements, jo ir kā noslēdzošais etaps dienas ietērpa un izskata izveidošanā. Sniegsim ieskatu dažos apavu modeļos, kas lieliski papildinās ikvienas sievietes garderobi un kas noteikti modes tendencēs būs aktuāls vairākas sezonās.

Rudens puszābaki ar zemu papēdi

Klasiski apavi, ieturēti un eleganti. Šāda veida sieviešu puszābakus var vilkt gan ikdienā, gan arī formālākos pasākumos pie dažāda stila apģērbiem: kleitas, svārkiem, klasiskā stila biksē u.c. Tādi ir, piemēram, dabīgās ādas rudens puszbābaki no Bugatti ir klasiski, kvalitatīvi un ērti.

Lai izvēlētos labus rudens zābakus (par rudens apavu tendencēm var lasīt šeit) , kas būt piemēroti gan sausos laikapstākļos gan arī rudenīgi drēgnajās un lietainās dienās, ir daži kritēriji, kam vērts pievērst uzmanību:

  • ūdensizturība, kas ir viena no svarīgākajām prioritātēm šajā sezonā. Sieviešu rudens apavi ir pieejami gan no ādas, gan zamšādas materiāla, un katrs materiāls prasa tiem attiecīgos kopšanas pasākumus.

Mokasīni

Mokasīni ir ļoti ērti brīvā laika apavi, kas ir teicami piemēroti ikdienas nēsāšanai. Tie ir ļoti mīksti un komfortabli, pateicoties materiālam, no kā tie ir izgatavoti. Lielākoties tā ir dabīgā vai mākslīgā āda, taču veikalos nopērkami ir arī zamšveida mokasīni. Tie pēc izskata ir nedaudz modernāki un svinīgāki un teicami piestāv pie klasiska stila biksēm.

Mokasīni vienu brīdi kļuva ļoti iecienīti apavi gan sieviešu, gan arī vīriešu garderobē. Tas noteikti ir pateicoties to ērtumam un universālai pielietošanai. Šobrīd veikalu piedāvājumos ir atrodami arī jau nedaudz stilizēti mokasīni ar dažādām sprādzēm, bārkstīm, biezāku platformas zoli u.c.

 Klasiskas melnas kurpes

Melnas kurpes ir tie apavi, ka no modes tendencēm nekad nepazudīs. Tās ir universālas un viegli saskaņojamas ar dažādiem apģērbu stiliem un krāsām. Melnas kurpes ar stilizētām sprādzēm, piemēram, Tamaris sieviešu apavi, vai vienkāršās un populārās baletkurpes jeb balerīnas ar dažādiem pušķu elementiem, kristāla izšuvumiem vai stilizētas kolāžas būs kā akcents pie vienkārša, klasiska vai ikdienas apģērba.

Apavi un to kopšana

Lai apavi saglabātu savu kvalitāti un izskatītos labi arī pēc vairākām sezonām, tos ir attiecīgi jākopj. Apavu tīrīšana un apstrādāšana ar speciāljiem kopšanas līdzekļiem ir panākumu atslēga to saglabāšanai.

Katram materiālam ir citādākas to kopšanas metodes un līdzekļi, taču visa pamatā ir ikdienas kopšana. Pēc katras apavu vilkšanas reizes noslaukiet tos ar mitru drānu vai materiālam paredzētu tīrīšanas birstīti vai sūkli.

Piemēram, zamšādas apavu kopšanai ir speciālas gumijas birstes, ar kurām regulāri jāveic zamšādas attīrīšana no putekļiem un netīrumiem, lai apavi izskatītos glīti, kopti un būtu tīri. Ādas apavi jātīra ar mīkstu drānu un reizi pa reizei tie jānotīra ar apavu smēri. Tas gan atjaunos ādas izskatu, gan piešķirs īpašu spīdumu.

Ja apavi ir pieredzējuši lietainus laikapstākļus un ir kļuvuši mitri, tiem jāļauj izžūt. Nekādā gadījumā neizmantojiet veļas mašīnas žāvētājus, nenovietojiet apavus tieši uz sildelementiem – tas var ļoti sabojāt apavus.

Vislabāk apaviem ir izžūt istabas temperatūrā, vai arī var izmantot senu metodi ar saburzītu avīzi, ko ievieto apavos, un papīrs uzņems mitrumu un apavi būs ātrāk velkami. Var arī izmantot speciālus mitruma uzsūcējus – maisiņus, kas ir komplektā ikvienam apavu pārim – maisiņi ar bumbiņām.

Apavi ir jākopj, un vienmēr ieteicams pie apavu pirkšanas iegādāties arī tiem paredzētu tīrīšanas, kopšanas un atjaunošanas līdzekli. Jākopj ne tikai no ārienes, bet arī iekšpuse. Tos profilaktiski var apstrādāt ar kādu līdzekli pret nepatīkamām smakām.

Lai ietaupītu savu laiku apavu meklējumos, var iepazīties ar interneta veikalu katalogos atrodamajām precēm. Interneta veikalā 220.lv atrodami sieviešu apavi daudzveidīgā piedāvājumā. Sporta apavi, rudens apavi, arī gari zābaki, citi apavi ikdienai no Tamaris, Bugatti, Crocs, Gabor, Palladium u.c. populārām un kvalitatīvām preču zīmēm.

 

loading...