Trīs intelektuālākās horoskopa zīmes. Cepuri nost šo cilvēku gudrībai!

05-04-2018

sieviete_gudra


Šie cilvēki ir īsti intelektuāļi, kas spēj rast izeju no jebkuras situācijas. Izlasi šo horoskopu un uzzini, kuru daba apveltījusi ar lielu prātu un apķērīgumu.

Katrai zodiaka zīmei ir savas stiprās puses. Samērā grūti tās salīdzināt, jo katram ir savi plusi un mīnusi. Bet, ja runājam par intelekta līmeni – analīzes un uztveres spēju, tad īpaši izceļas šīs trīs zīmes. Un, kad tās aptvērušas savas spējas un talantus, nekas nespēs stāties tām ceļā.

1. Ūdensvīrs
Ūdensvīri nav ieprogrammēti neveiksmei. Viņi principiāli neseko vairākumam, bet to absolūtā neatkarība tos motivēt radīt jaunas idejas, ar kurām nekas nevar līdzināties.

Ūdensvīram ir ļoti izdomas bagāts domāšanas veids, tāpēc, ja šajā zīmē dzimušiem cilvēkiem nākas risināt sarežģītu uzdevumu, viņš to izdarīs ļoti neparasti un nestandarta manierē.

Ūdensvīra izlēmīgums neizbēgami radīs panākumus, un viņi izmanto savas spējas maksimāli. Ūdensvīri var kļūt par veiksmīgiem politiķiem, domātājiem un oratoriem.2. Skorpions
Šajā zīmē dzimušos bieži nenovērtē, jo to noslēgtais raksturs neļauj parādīt ārējai pasaulei īstos talantus un spējas.

Viņi ir aizrāvušies ar lietām, kurām patiesi tic, un, lai gan Skorpioniem reizēm raksturīgi neracionāli lēmumi, viņi vienmēr laikus saprot kļūtu un atgriežas uz īstā ceļa.

Skorpioni izceļas ar empātiju pret tuviniekiem. Viņi ir apburoši un harizmātiski, un tas ļauj būt piemēram saviem draugiem, kuri nereti sāk it visā atdarīt Skorpionu. Šī zīme ir ļoti vērīga un labi zina savas stiprās un vājās puses. Turklāt Skorpioni ir ļoti lepni un prot slēpt savas sāpes un aizskartās jūtas.

3. Dvīņi
Visiem Dvīņiem piemīt spilgti izteiktas komunikācijas prasmes augstākajā līmenī: viņi ir lieliski oratori un gudri skolotāji.

Dvīņus pārsvarā uztver kā asprātīgus un jautrus cilvēkus, tāpēc viņi ir gaidīti jebkurā sabiedrībā.

Intelekta jomā Dvīņiem dominē loģika. Viņi ātri apgūst visu, kas tiem vajadzīgs, un uzreiz sāk izmantot zināšanas praksē.

Dvīņi var izcelties praktiski jebkurā jomā, sākot ar jaunām valodām un beidzot ar globālām problēmām.

loading...