Trīs iemesli, kāpēc 40 gadus vecas sievietes negūst prieku no laulības

24-01-2023

Foto – Pixabay

Mūsdienās noslēgto laulību skaits tikai nedaudz pārsniedz šķirto laulību skaitu. Iemeslu ir daudz, un šķiras dažāda “vecuma” pāri – gan tādi, kas kopā nodzīvojuši gadu, gan tādi, kas kopā nodzīvojuši divdesmit gadus.

Mērķis: nopietnas attiecības un ģimene. Kur problēma?

Šādus ierakstus varat redzēt profilā iepazīšanās vietnēs, un šis mērķis nozīmē laulību. Daudzas sievietes tiecas pēc laulības, bet ir vairāki psiholoģiski iemesli, kāpēc laulība šajā vecumā gandrīz nespēj radīt laimi un prieku.1. iemesls. Vienkārši nav mērķu

Kāpēc cilvēki vispār precos un veido attiecības? Atmetot skaistās bildītes par mīlestību un jūtām, ir divi globāli mērķi.

1) Komfortabli sadzīvot, palīdzēt otrai pusei dažādos aspektos – finansiāli, psiholoģiski un citādi. Būt partneriem. Un būt draugiem.

2) Sugas turpināšanai.

Šie divi mērķi ir aktuāli arī 20 un 25 gadus veciem jauniešiem – šķirti no vecāku ligzdas, viņi kopā ar partneri nostājas uz kājām, un, kad jūt, ka kopdzīve ir radījusi atbalstu, viņiem dzimst bērns (vai pat vairāki).

Jo vecāks cilvēks kļūst, jo vairāk šie divi mērķi zaudē savas aprises. Nobriedušāks cilvēks, kurš ir sevi realizējis savā profesijā un kļuvis par labu speciālistu, diezgan veiksmīgi spējīgs dzīvot viens (īpaši mūsdienu pasaule ar tās attīstītajiem pakalpojumiem ir diezgan spējīga to darīt).

Sievietei pēc 40 gadu vecuma arī ir daudz, daudz grūtāk dzemdēt, un dažos gadījumos tas ir vienkārši neiespējami.

Tātad izrādās, ka sieviete vēlas laulību, bet laulībai kā tādai nav daudz mērķu. Viņa spēj pati sevi nodrošināt, un viņa vienkārši nedzemdēs vēl vienu mazuli – viņa tam neredz jēgu.2. iemesls. Viņas vecumā ir daudz vāju vīriešu

Atkal, ja paskatās populārākajās iepazīšanās vietnēs, jebkura vecuma sieviete, tostarp vecāka par 40 gadiem, vienkārši peldas vīriešu uzmanības lokā. Tiesa, ir kāds āķis.

Lielākā daļa no viņiem ļoti vāji vīrieši, kuri ir gatavi uz visu, lai iegūtu viņas uzmanību. Daži piedzīvojuši neveiksmīgu laulību un neko nav iemācījušies. Citi no spēcīgiem un pārliecinātiem vīriešiem ir pārvērtušies par “man to vajag, jo tas ir mans pienākums”.

Būtība ir tāda pati. Sievietēm ir ļoti neliels patiešām spēcīgu un pārliecinātu vīriešu piedāvājums. Un otrādi, tiekoties randiņos, ir liela iespēja sastapties ar maigu vīrieti, kurš attiecībās būs parasts īdētājs, nekas vairāk.

Lai ko arī teiktu, sievietei ir vajadzīgs spēcīgs vīrietis. Ja tāda vīrieša nav, viņa sāk meklēt kādu no malas, bet laimes laulībā nebūs.

3. iemesls. Ilgas pēc zaudētajām iespējām

Daudzām sievietēm ir diezgan normāli jaunībā noraidīt labus vīriešus, pievēršot uzmanību “sliktajiem puišiem”, un pēc 40 gadu vecuma nožēlot zaudētās iespējas, it īpaši, ja kāds no iepriekšējiem draugiem sevi labi realizēja dzīvē, kļuva veiksmīgs un kopumā dzīvo labu dzīvi.

Šī zaudēto iespēju sajūta mazina laulības laimi, pat ar vīrieti, kurš ir pietiekami adekvāts vairāk nekā 40 gadus. Sieviete jūtas skumja, jo apzinās: ja pirms tam būtu rīkojusies citādi, ja būtu pievērsusi uzmanību citam vīrietim, viss būtu izvērties citādi.

Tas attiecas gan uz vientuļām sievietēm, gan arī uz tām, kas jau daudzus gadus ir precējušās. Viņas skatās uz vīru un saprot, ka viņš nespēj līdzināties bijušajiem puišiem, vīriešiem, kuri viņa vecumā ir sasnieguši daudz vairāk.

Tāpēc sieviete ne tikai nejūtas laimīga, bet arī regulāri skandalē ar savu vīrieti.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Aizvainoja, bet neatvainojās. Pieci soļi, kā piedot šādu rīcību

Sapnis par princi joprojām dzīvs. Gaidīt viņu vai samierināties ar kaimiņpuisi?

Karmiska tikšanās ar mīlestību no pagātnes. Kā atpazīt šīs jūtas?

loading...