Trīs horoskopa zīmes piedzīvos īstus brīnumus pirms Jaungada. + Vēl pieci horoskopi

25-12-2019

2019. gads strauji tuvojas noslēgumam, laiks apkopot paveikto un gatavoties Jaungada svinībām. Bet dažus cilvēkus joprojām vajā ķibeles, kuras negribas ņemt līdzi uz jauno gadu, kurš, pēc astrologu vārdiem, būs veiksmīgs un izdevies daudzām zodiaka zīmēm.

Pašā jaunā gada priekšvakarā astrologi prognozē dzīves melnās svītras nomaiņu ar balto trīs zodiaka zīmēm. Viņi varēs sākt jaunu gadu bez problēmām, kuras tiem sagādājis 2019. gads. Atrisinot sarežģītus uzdevumus vecajā gadā, viņi nodrošinās sekmīgu jaunā gada sākumu.

Vērsis
Vērsim veiksmīgais laiks sāksies 27. decembrī, kad zvaigznes nostāsies ļoti labvēlīgās pozīcijās. Jāpārliecinās, ka esi šim brīdim gatavs! Sarežģītu jautājumu atrisināšana tomēr saistīta ar stresu un lielu koncentrēšanos.

Vēršiem, kuriem jārisina ar dokumentiem saistītas lietas, jāveic visi vajadzīgie labojumi pašiem, nedrīkst to uzticēt citiem. “Cilvēka faktoru” neviens nav atcēlis! Brīvprātīgie palīgi var kaut ko palaist garām vai izdarīt nepareizi.

Protams, var atlikt dokumentu kārtošanu uz jauno gadu, bet tad visu būs jāsāk no sākuma, turklāt var mainīties kādi likumi.

Labāk visu izdarīt līdz 27. decembrim, pārbaudīt un mierīgi atrisināt visus jautājumus vai vismaz sakārtot precīzi un pareizi visu, kas iesniedzams.

Tādējādi Vērsis atbrīvosies no nastas, kas ilgi traucēja iet uz priekšu un bremzēja visas labākās idejas.

Svari
27. decembrī beigsies problēmu sērija Svaru zīmes pārstāvjiem. Viņiem jātiek galā ar dusmām un agresiju, kas, iespējams, traucēja mierīgi dzīvot pēdējās nedēļās. Visticamāk, tas saistīts ar darbu – kāds kolēģis varēja iegāzt Svarus, un tas nevar nekaitināt. Tomēr Svariem jācenšas “nepārnest” dusmas uz radiniekiem un draugiem. Citādi viņi zaudēs atbalstu, bez kura daudz ko neiespējami paveikt.

Dažās līdz jaunajam gadam atlikušajās dienās jāsakopo spēki, lai situāciju vērstu par labu un atvainotos visiem, kuri cietuši no tava sliktā garastāvokļa.

Astrologi ir pārliecināti, ka Svari lieliski tiks galā ar šo uzdevumu. Vadība arī noskaidros situāciju, tāpēc var droši teikt, ka Svaru problēmas beigsies jau 27. decembrī.

Skorpions
Skorpionam jāizrāda vairāk neatlaidības un jābūt enerģiskiem. Tieši šīs rakstura īpašības būs izšķirošās, lai atrisinātu visas problēmas jau līdz Ziemassvētku beigām.

Zīmes pārstāvjiem jāaizstāv savs viedoklis, jo īpaši profesionālajā dzīvē. Skorpionam jārīkojas drosmīgāk, lai īstenotu savas idejas.

27. decembrī iespējama tikšanās, kas daudz mainīs Skorpiona dzīvē, ļaujot viņam atbrīvoties no dažiem kaitinošiem uzdevumiem.

Avots: “Brainum”


LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Ko naudas lietās sola 2020. gads? Numerologu prognoze

2020. gads nesīs nopietnus pārbaudījumus trīs zodiaka zīmēm. + Vēl pieci horoskopi jaunajam gadam

Īpašas spēka dienas 2020. gada janvārī un februārī. + Horoskopi 2020. gadam!

2020. gads būs īpaši laimīgs dažām horoskopa zīmēm. Kuras tās ir?

Uzmanību! Šajos Ziemassvētkos trīs horoskopa zīmes saņems īpašu likteņa dāvanu

loading...