Trīs horoskopa zīmes, kuras vispār neprot melot. + Pieci citi horoskopi!

15-11-2019

Ja esi dzimis vienā no šīm zodiaka zīmēm – tātad piederi cilvēkiem, kuri uzreiz sevi nodod, ja vien mēģina samelot.

Mēs visi kādreiz sakām nepatiesību. Īpaši tie, kuri apzvēr, ka nekad mūžā nemelo (ha, ha!) Bet ir zodiaka zīmes, kurām pat “baltie meli” iznāk kā īsta traģēdija.

Ja esi dzimis vienā no šīm zodiaka zīmēm, tātad piederi cilvēkiem, kuriem labāk pat nemēģināt samelot.

Auns
Aunam sejā vienmēr ir smaids un prieks. Bet tas neko nenozīmē, izņemot to, ka Auns izskatīsies visnotaļ jauns pat visai nobriedušā vecumā. Ja tas ir vīrietis, viņš prot tā paskatīties, ka skudriņas noskrien pār muguru… Uzreiz rodas domas, ka viņš kaut ko nepasaka līdz galam un var būt bīstams.

Jebkurā gadījumā viņš atgādina cilvēku, par kuru nav skaidrs, ko viņš patiesībā domā… Tāpēc viņam melot ir kaut kas vienkārši neiespējams. Jo Auns izraisa aizdomas pat tad, kad runā patiesību.

Auna zīmē dzimusi sieviete var pat nemēģināt kādu piemānīt, jo uzreiz sāk “pīties liecībās”. Meli viņai uzreiz redzami sejā!

Vērsis
Vērsis izskatās brīvs un nepiespiests. Turklāt viņš ir ļoti asprātīgs, apveltīts ar vērīgu skatienu. Pat Vērša sejas izteiksme liecina: vari nepārdzīvot, ka viņš tevi varētu maldināt. Viegluma un bohēmas atmosfēra, kas ietver šo horoskopa zīmi, lai tevi neuztrauc. Viņi vienkārši ir tādi piedzimuši – ar draisku un aizrautīgu skatienu. Viņi neprot mānīties – nepārdzīvo par to!

Tāpēc pat Vērša intonācija nomierina: “Man var uzticēties.” Viņa balss ir tik patīkama un ieaijājoša, ka sarunas biedrs jūtas drošībā, kā pirms daudziem gadiem – tālajā bērnībā.

Dvīņi
Pat ja Dvīņi izskatās bezbēdīgi – vienalga viņi ir pragmatiski un racionāli. Bet ne tāpēc, ka cenšas tevi apmānīt. Viņiem ir savi “uzdevumi”. Ja Dvīņi sāk izturēties gluži kā ļaunā burve no filmām, tādā veidā viņi slēpj savu jūtīgo dabu, viņiem bail kļūt pieaugušiem.

Pat ja Dvīņu sieviete izskatās kā liktenīgā valdzinātāja, tā vienalga ir tikai maska, aiz kuras viņa slēpj savu emocionālo dabu no sāpēm un ciešanām.

Dvīņi necenšas tevi piemānīt, nepārdzīvot. Viņiem svarīgi aizsargāt sevi no reizēm ļaunās un melīgās pasaules.

LASI ARĪ CITUS HOROSKOPUS!

1. MĪLESTĪBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

2. KURĀ HOROSKOPA ZĪMĒ DZIMST SAREŽĢĪTĀKĀS SIEVIETES?

3. DIVAS GUDRĀKĀS HOROSKOPA ZĪMES

4. VALDZINĀJUMA HOROSKOPS

5. TRĪS DZĪVES LIKUMI KATRAI HOROSKOPA ZĪMEI

loading...