Trīs horoskopa zīmes, kuras ir sarežģīti mīlēt. + Vēl pieci attiecību horoskopi!

19-11-2020


Reizēm ir sajūta, ka mīlam cilvēku, tas viņš vai viņa šīs jūtas uztver ar šaubām vai aizdomām. Astrologi uzskata, ka tas var būt saistīts ar horoskopa zīmi.

Kurās zodiaka zīmēs dzimušos ir sarežģīti mīlēt, uzzini šajā rakstā!

Jaunava

Jaunavas ir aukstas, praktiskas un neatkarīgas. Viņas ir piemērotas lielākajai daļai attiecību no analītiskā viedokļa – Jaunavas attiecina ikvienu cilvēku, kurš pretendē uz viņu sirdi, uz noteiktu psihotipu.

Viņi turpina turēt viņu tik tālu no sevis, līdz pārliecinās, ka viņam var uzticēties. Un vairākumā gadījumu tas nozīmē, ka izredzes iekarot viņu uzticību ir vienādas ar nulli. Tāpēc tie, kuri var pārvarēt šo attālumu, var būt laimīgi un lepni ar savu sasniegumu.

Skorpions

Viņi spēj turēt savu pielūdzēju neskaidrībā par savām patiesajām jūtām un nodomiem. Grūti saprast, kas viņiem ir galvā, un viņu mīļotais cilvēks var domāt, ka Skorpions patiesībā nezina, ko viņš vēlas (lai gan tā ne vienmēr ir patiesība, tas vienkārši ir viņa veids, kā dominēt un turēt situāciju savā kontrolē).

Otra problēma ir Skorpiona ziņkāre, precīzāk, viņa tieksme uzdot jautājumus un burtiski nopratināt savus sarunu biedrus, kuriem bieži, saskaroties ar šīs zīmes pārstāvjiem, rodas iespaids par atrašanos policijas iecirknī. Turot partneri aizdomās par neuzticību, kā sodu viņam Skorpioni izmanto agresiju – no pasīvas līdz pat visnotaļ aktīvai.Strēlnieks

Lielisks un pateicīgs partneris, bet īstermiņā. Ja jūs interesējaties par īsiem romāniem, nejaušām attiecībām bez saistībām vai noderīgu pazīšanos, Strēlnieks jūs noteikti piesaistīs.

Bet, ja jūs plānojat ilgstošas un nopietnas attiecības, jūs droši vien būsiet vīlusies.

Strēlnieks ir garīgi un fiziski aktīvs cilvēks, kas pastāvīgi atrodas kustībā un jaunu izaicinājumu meklējumos.

Pastāvīgais partneris viņam ātri apniks, ja vien viņš nesatiks cilvēku, kurš viņu patiesi ieinteresē un saista.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Dienesta romānu horoskops. Šīs zodiaka zīmes bieži sāk attiecības darbā!

SADERĪBAS TABULA. Kādas būs attiecības, balstoties uz horoskopa zīmi?

Pretējo polu horoskops. Trīs ļoti atšķirīgi zodiaka pāri, kuru attiecības bieži izdodas lieliski!

Horoskopa zīmes, kuras interesē tikai nopietnas attiecības

Četras horoskopa zīmes, kuras lieliski atrod kompromisu attiecībās

loading...