Trīs horoskopa zīmes, kuras gaida burvīgs vasaras noslēgums

12-08-2019


Lai gan vasaras pēdējais mēnesis augusts – būs visnotaļ labvēlīgs vairākuma zodiaka zīmju – dažas būs patiesi laimes lutekļi.

Par tām pastāstīsim mazliet vēlāk, bet vispirms atklāsim galveno veiksmes noslēpumu vasaras beigu periodam – necīnīties ar dzīvē notiekošo, bet censties peldēt pa straumi, pat neskatoties uz lieliem viļņiem. Tā izdosies izvairīties no grūtībām un iegūt kāroto.

Mierīgas, atpūtai ideāli piemērotas vasaras beigas gaidāmas Zemes zīmēm – šajās zīmēs dzimušie iegūs harmoniju ar sevi un pasauli.

Viņiem nav gaidāmi nekādi lieli pārbaudījumi un stress. Jauka atpūta vai auglīgs darbs – lūk, kas sagaida Vērsi, Jaunavu un Mežāzi augustā! Var pat piepildīties kāds liels sapnis tieši pirms rudens sākuma.

Vēl ir divas zodiaka zīmes, kuras iegūs pat ļoti lielas likteņa dāvanas ar noteikumu, ka savu vēlēšanos definēs precīzi līdz sīkumiem un arī paši papūlēsies palīdzēt Visumam. Šīs zīmes ir Lauvas un Skorpioni.

Vēži būs viena no tām zīmēm, kurām uzmanīgi jāseko līdzi visām likteņa zīmēm. Tik izdevīga mirkļa jums, Vēži, nav bijis ilgi! Bet tikai no jums pašiem atkarīgs, vai pamanīsiet īsto brīdi un ķersiet ciet izdevību. Esiet vērīgi!

Vērsim arī viss var izvērsties ļoti pozitīvi un pat ideāli gan darbā, gan privātajā dzīvē. Ja kaut kā pietrūka, tas pēkšņi parādīsies. Ja sāksi kaut ko jaunu, tas izdosies. Vārdu sakot, Vērsi gaida spoža nākotne!

Arī Jaunavas ilgi gaidījušas tik izdevīgu mirkli dzīvē. Beigsies visas šaubas, pārliecības trūkums un neveiksmes. Kā nu ne, augusta beigās sāksies tavs laiks, Jaunava! Parādīsies noteiktība, pārliecība un spēks – viss vajadzīgais, lai droši spertu nākamos soļus veiksmīgas dzīves veidošanā.

loading...