Trīs horoskopa zīmes, kurās dzimušās sievietes burtiski radītas laulībai

24-09-2019

Foto – Pixabay

Ja tava mīļotā sieviete dzimusi kādā no šim horoskopa zīmēm, skaidrs ir viens – jāprecas!

Vēzis
Ja tev izdevies iegūt Vēža zīmē dzimušas sievietes labvēlību un mīlestību, tā būs absolūta, un viņa pati būs ar tevi kopā un ies kaut līdz pasaules galam.

Šīs sievietes jūtas ir ļoti spēcīgas, reizēm viņa arī pārāk visu dramatizē. Bet tā nav liela cena par dzīvi paradīzē, kā aprakstīts “Tūkstoš un vienas nakts pasakās”.

Kopā ar Vēža zīmē dzimušu sievieti jutīsies kā karalis, kuram piedāvā gardākos ēdienus un rada omulīgu un ērtu mājas dzīvi. Katram vīrietim pēc grūtas darbdienas gribētos apskaut tieši šādu sievieti.

Bērni viņai ir svētums, tāpēc viņa bieži liek to vajadzības augstāk par savām.

No vīrieša viņa gaida mīļumu, rūpes un godīgumu.

Lauva
Lauvas zīmē dzimusi dāma ir stipra un stingra. Viņa ir īsta karotāja, ļoti spēcīga un spējīga. Bet arī viņai blakus vajadzīgs kāds, kas palīdzēs atvērt konservu bundžiņu vai uzasināt nažus.

Tu būsi sajūsmā par viņu. Bet viņa tavā labā paveiktajā ieguldīs sevi visu. Kopā ar Lauvas zīmē dzimušu sievieti beidzot uzzināsi, kas ir īsta mīlestība. Pat dusmoties viņa prot apburoši.

Par saviem bērniem viņa cīnās ar Lauvenes niknumu. Pastāvīgi atrodas blakus, tam, kurš tiem mēģinās nodarīt pāri, klāsies plāni.

No sava vīrieša viņa gaida sajūsmu.

Mežāzis
Sieviete Mežāzis iegulda lielas pūles savu mērķu sasniegšanā, bet uz viņas aristokrātiskās pieres nekad neieraudzīsi ne pilītes sviedru.

Šī sieviete var tikt galā ar lietām, kas salauztu jebkuru vīrieti. Un dara to tik piesardzīgi un ar tādu pašcieņu, ka tu negribot sāc šaubīties, vai esi viņas mīlestības cienīgs.

Ja uzskati, ka esi nopelnījis laulību ar lielisko Mežāzi, vispirms pārliecinies, ka tava mīlestība būs mūžīga pat tad, kad viss cits apkārt būs apdzisis.

Ar Mežāzi katru dienu kļūsi arvien labāks, kamēr aptversi, ka no vardes esi pārvērties par princi. Viņa tevi saprot labāk nekā tu pats sevi. Un, lai atklātu visu tavu potenciālu, Mežāzis paveiks visu iespējamo.

Mežāzis ir stingra, bet taisnīga māte. Zem viņas spārniem izaug īsti uzvarētāji un līderi.

No vīrieša viņa gaida raksturu un patstāvību. To starp citu var pamācīties no viņas.

Avots: “Esotericblog”

IZLASI ARĪ ŠOS ATTIECĪBU HOROSKOPUS!

1. KAS NOSAKA KATRA PĀRA ATTIECĪBAS ŠOGAD?

2.’HOROSKOPA ZĪMES, KAS PROT RAST KOMPROMISU

3. KĀ VEIDOT HARMONISKAS ATTIECĪBAS AR KATRU ZODIAKA ZĪMI?

4. KĀDAS BŪS ATTIECĪBAS AR BĒRNU?

5. MĪLESTĪBAS HOROSKOPS RUDENIM

loading...

1 Comment

  1. nikos 26.09.2019 at 02:38 - Atbildēt

    Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – https://bitly.su/savebox Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!