Trešdien – gada pēdējais Pilnmēness. Ko tas mums atnesīs!

30-12-2020


Pilnmēness ir īpašs laiks, kad telpas enerģētika mainās un visi spēki kļūst īpaši aktīvi. Tos var izmantot gan radīšanai, gan graušanai. Tiem, kuri vēlas mainīt savu dzīvi uz labo pusi, jāieklausās astrologu rekomendācijās!

Pilnmēness Vēža zīmē ir diezgan smags enerģētiskā ziņā, un šajās diennakts stundās eksperti iesaka izrādīt modrību. 2020. gada noslēgums būs pozitīvs, ja ieklausīsies astrologu rekomendācijas, lai precīzi zinātu, kādas lietas atnesīs veiksmi, bet no kā ir vērts atteikties, lai nerastos problēmas.
Ko var darīt pilnmēnesī 30. decembrī

1. Radīt omulību mājās. Vēža ietekmē ir tieksme uz vientulību šaurā ģimenes lokā. Trešdien astrologi iesaka veltīt laiku uzkopšanai, nodarboties ar kārtības ieviešanu pirms Jaungada svētkiem, pagatavot garšīgus un veselīgus ēdienus.

2. Pabeigt iesāktās lietas. Pilnmēnesī vērojama darbspējas palielināšanās, un enerģiju ir svarīgi novirzīt radīšanas gultnē. Šajās diennakts stundās ir iespēja veikt daudzas lietas, taču ir svarīgi būt konsekventiem, lai izslēgtu kļūdas un neprecizitātes.

3. Pievērst uzmanību priekšnojautai. Pilnmēness diena Vēzī ir laiks, kad iekšējā balss var ne reizi vien glābt un pasargāt no nepatikšanām. Uzmanība pret priekšnojautām palīdzēs apiet nedrošus projektus, cilvēkus un lietas, kas radīs tikai vilšanos.

4. Noskaņoties pozitīvām lietām. Mēness Vēzī ir laiks, kad vārdi un rīcība var aizvainot un sāpināt, un astrologi iesaka neignorēt svešu cilvēku jūtas, kā arī neapvainoties uz viņiem. Šajā dienā ir svarīgi būt optimistiskam, lai neprovocētu konfliktus un nepakļautos tiem, kuri ir noskaņoti agresīvi.

Decembra pilnmēness briesmas un riski: ko labāk nedarīt

1. Steiga un avantūras. Spontāni lēmumi, steiga darīšanās, avantūras – tas viss nenovedīs pie laimes, bet tikai pasliktinās stāvokli. 2020. gada pēdējā dienā ir svarīgi pieņemt apdomātus lēmumus un nepadoties provokācijām.

2. Pieskaņoties emocijām. Vēzis ir ļoti emocionāla zīme, un noskaņojums tā ietekmē var mainīties pastāvīgi.

3. Nepamatoti tēriņi. Bez šaubām, Jaungada svētku priekšvakarā no tēriņiem neglābsies, tomēr tērēt naudu spontāniem pirkumiem var radīt finansiālas problēmas. Šajā diennaktī veikalā vislabāk staigāt ar pirkumu sarakstu, lai neiegādātos lieko un šobrīd nevajadzīgo. Ir bīstami arī tērēt naudu dārgiem pirkumiem, ja doma tos izdarīt rodas spontāni.

4. Jauni sākumi un strauja plānu maiņa. Pilnmēness dienā var plānot kaut ko jaunu, veidot nākotnes plānus un parakstīt pēc punktiem visas darbības, bet sākt ko jaunu – bīstami. Jaunās lietas starts radīs zaudējumus, bet gada beigās šāds stāvoklis diez vai priecēs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Trīs horoskopa zīmes, kuras 2021. gadā gaida labas pārmaiņas

Veiksmīgāko kāzu datumu kalendārs 2021. gadam. Kad vislabāk stūrēt laulības ostā?

Lielais horoskops 2021. gadam. Ko Vērsis atnesīs katrai Austrumu zodiaka zīmei?

loading...

1 Comment

 1. Skolnieciņš no svētavota 30.12.2020 at 12:51 - Atbildēt

  Ar ašiem soļiem tuvojas 2021. gads. 2021. gads ir baltā, metāliskā Vērša gads. Baltais, metāliskais Vērsis ir spēka, izturības, strādīguma un pacietības simbols. Vērsis ir ļoti labestīgs un pretimnākošs katram no mums, kas viņam tic. Ticot Vērša spēkam, zvaigznes 2021. gadā kļūs mums īpaši labvēlīgas. Lai nākamais gads nestu mums tikai vēlamās un pozitīvās pārmaiņas, uz svētku galda skaistā šķīvītī iedegsim baltu sveci par godu nākamā gada saimniekam – Vērsim. Taču būsim piesardzīgi ar atklātu uguni, dedzinot svecītes. Ievērosim visus ugunsdrošības noteikumus, neatstāsim degošas svecītes bez uzraudzības! Lūgsim balto, metālisko Vērsi, lai nākamais gads mums būtu veiksmīgāks par iepriekšējo. Atstāsim visas savas ķibeles, nelaimes un raizes pagātnē. Neturēsim savā sirdī naidu un aizvainojumu. Atbrīvosimies no negatīvajām enerģijām. Sāksim nākamo gadu ar jaunām enerģijām. Ļausimies Vērša gada svētībai. Ielaidīsi savā dzīvē prieku, saticību, apņēmību un veiksmi! Lai zvaigznes mūs svētī! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums!
  Panākumiem bagātu gadu vēlot, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #Jaunaisgads #VēršaGads #2021 #astroloģija #PozitīvāDomāšana #veiksme #panākumi #prieks #Skolnieciņš #svētavots #pagāni