Trauslākās horoskopa zīmes. Viegli aizvainojami, tāpēc izturies uzmanīgi!

12-07-2020


Daudz runājam par horoskopa zīmju stiprajām pusēm, bet, protams, mums katram ir arī trūkumi. Šoreiz – par trauslākajiem zodiaka pārstāvjiem.

Vērsis

Stabilajiem Vēršiem ir grūti pieņemt pārmaiņas. Ja pēkšņi dzīve no ierastajām sliedēm pāriet citās, Vērsim var rasties krīze, kas tos vājinās.

Ja šī zīme virzās uz savu mērķi pazīstamā vidē, tad panākt visu, ko vien vēlas.

Bet, tiklīdz sākas juceklis un haoss, Vērsis jūtas slikti. Vērsis tādējādi raksturojams kā trauslākā no Zemes stihijas zīmēm.

Dvīņi

Tā kā Dvīņi nav pastāvīgi savās domās, dažādās situācijās viņiem grūti koncentrēties un rīkoties konsekventi. Viņi bieži uzņemas par daudz uzdevumu un atbildības, ko īstenot nav viņu spēkos.

Dvīņi daudz ko uztver personīgi un tāpēc nereti iedzīvojas nevajadzīgos pārdzīvojumos. Dvīņi baidās risināt problēmas patstāvīgi, tāpēc bieži viņiem nepieciešama palīdzība. Dvīņi ir visvājākie Gaisa stihijā.Vēzis

Ļoti ievainojami ir Vēži, un šeit pat var neapspriest viņu vājības cēloni. Viņi bieži vien padodas saviem pārdzīvojumiem, ieslīgst tajos pilnībā un paliek tur, kamēr kāds nepalīdz.

Vēzis ir viegli aizvainojams cilvēks, lai gan labā noskaņojumā mēdz būt ļoti jautrs, bet, tiklīdz rodas aizvainojums, viņš zaudē zemi zem kājām un kļūst vājāks, nejuzdami atbalstu. Vēži ir visvājākie no Ūdens stihijas zīmēm.

Avots: “Brainum”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pāvels Globa: Piecām horoskopa zīmēm JŪLIJA vidū sāksies baltā svītra dzīvē

Četrām horoskopa zīmē jūlija vidus nesīs liktenīgus notikumus. Kuras tās ir?

Trīs horoskopa zīmes jūlija vidū gaida ļoti skaists mīlestības laiks

loading...