Trakums: atkal piektdiena un trīspadsmitais! Ko drīkst darīt, ko nekādā gadīumā?

13-10-2017

1507805089_20e62f75_1798_4428_898e_e49eac6f257e


Skaitli “13” tautā dēvē par velna duci un dažādi no tā cenšas izvairīties. Piektdiena, kas iekrīt 13. datumā, rada vēl lielākas bažas. Ar šo dienu saistīti daudzi ticējumi un aizspriedumi.

Ezoteriķi uzskata, ka 13. datums, piektdiena, ir apveltīti ar spēcīgu negatīvu enerģētiku. Šajā dienā īpaši to izjūt cilvēki ar vāju biolauku. Okulto zinātņu praktiķi dalās ar zināšanām, kā labāk pārdzīvot šo dienu, neiekuļoties nepatikšanās.

Tautas ticējumos šo dienu uzskata par raganu laiku, jo tieši 13. datumā raganas spējot sagādāt daudz vairāk nepatikšanu nekā parasti. Daudzi šai dienā veic dažādus rituālus: uzliek lāstu un ļaunu aci, melnos piebūrumus un atbūrumus, viņsaules būtņu piesaukšanu un vēl dažādas pestelības.

Lai būtu drošībā, 13. oktobrī vēlams ar naudu rīkoties īpaši piesardzīgi. Neaizdod naudu, lai nebūtu zaudējumu un sarūgtinājumu, jo šajā dienā naudas enerģētika ir īpaši viegli ievainojama. Tāpat nedrīkst aizņemties un uzņemties kredītsaistības, lai nebūtu problēmu ar naudu nākotnē.

Piektdien, 13. datumā, nedrīkst izpaust sapnī redzēto. Jebkuri notikumi var tik pārprasti un slikti ietekmēt tavu dzīvi. Sapņu atstāstīšana šai dienā arī mazina dzīves enerģiju.

13. oktobrī izvairies no jebkurām konfliktsituācijām. Ezoteriķi atzīmē, ka ikviens strīds var izraisīt milzu nesaprašanos un pat izšķirt iemīlējušos pāri.

Arī pie auto stūres jābūt īpaši piesardzīgiem, tāpat tautas ticējumi vēsta, ka šajā dienā labāk neiet slimnīcā un nepiekrist ķirurģiskām manipulācijām, jo būs sarežģītāks atveseļošanās process.

Dārzkopji šajā dienā neko nestāda, jo augi slikti attīstīsies un bieži slimos.

Skaidrs, ka nevēlama ir arī laulību slēgšana. Ticējumi vēsta, ka šajā dienā laulāti pāri bieži šķiras vai ģimenē nav saskaņas.

Melnie un baltie magi var darīt, kā viņiem tīk, bet pārējiem šajā dienā neiesaka veikt nekādus maģiskus rituālus, ja vien neesat pārliecināti par saviem spēkiem. Visas šādas manipulācijas var vērsties pret jums pašiem, un pirmajā brīdī nevainīga rīcība negatīvi ietekmēt labklājību.

Lai šo dienu pavadītu pēc iespējas mierīgāk, var noskaitīt klusu lūgšanu Augstākajiem spēkiem. Palūdz tiem aizsardzību un palīdzību, saglabā rāmu prātu un neļaujies provokācijām!

loading...