Trakoti “ūdeņaini” Jāņi un vēsa vasara kāzām. Astrologa Baņķa prognozes

09-04-2019

saulgriezi

“23. un 24.jūnija astrofons attiecību stabilitātei ir pavisam nelāgs. Veltas ilūzijas, māņi un pārspīlēta emocionalitāte, ūdeņainas sarunas un tukši solījumi. Brīvajiem putniem Papardes zieda meklējumi tikai kārdinās, mīlas mokās dažu labu pamocīs, bet turpinājumu neapsolīs. Turklāt klasika – sekss un alkohols – dažiem var izrādīties pagalam neveiksmīgi liktenīgs. Neptūna iespaidā nesnauž arī veneriskas kaites un dažādu infekciju draudi,” bez aplinkiem uzsver astrologs Kristaps Baņķis.

Kāzu vasara – labo datumu meklējumos
Precēties kārajiem nāksies laipot labo datumu meklējumos, meklējot retās astro laika veiksmes saliņas. Kā norāda astrologs, pavasarī un vasarā par kāzu superlaikiem nevar būt ne runas, esot pieejami tikai “mazākie ļaunumi”.

Tādēļ astrologs iesaka šo nopietno soli obligāti saskaņot ar savu astrologu. “Uz iekuģošanu laulības ostā visi iepriekš minētie “enkuri” attiecas vistiešākajā mērā. Tomēr, ja vēl uz šī fona kādu spraugu var mēģināt atrast, mākulīgi laipojot pa labajiem datumiem, tad jūliju kā kāzu mēnesi nāksies izsvītrot no saviem plāniem pavisam un ar treknu, sarkanu svītru”, ar pārliecību nosaka K.Baņķis.

“Kad mīlas moku vaininiece Venera pašā jūlija sākumā ieies ģimeniskajā Vēža zīmē, visas maņas par to vien signalizēs kā – gribu ģimeni! Un turpat arī atdursies pret divu nedēļu starpaptumsumu, tam visam pa virsu vēl tiešs trāpījums Dižčikā! Trakāku kalambūru, lai viss, kas iecerēts, nenotiktu ne pēc plāna, ne vēlmēm, laikam ir grūti iedomāties. Nesolat neko ne sev, ne citiem, jo piečakarēsiet!”.

Laulībām atbilstošākais laiks sākas tikai no 20. septembra, bet ar 6.oktobri, kad iestājas Augoša Mēness fāze, lieliskajam notikumam būs jau visi tilti vaļā.

Par laimi, pat kosmosa enerģija nav universāla visiem, tādēļ, kā uzsver astrologs, niecīgam procentam viss šīs planētu stāvoklis nāks tikai par labu. Individuāli, kāds datums ir piemērots jaunajam pārim, ir vērts noskaidrot individuālā konsultācijā.

Pie astrologa-numerologa Kristapa Baņķa kopā ar konkrētajam pārim vispiemērotākā datuma un precīza laika noteikšanu, piedāvājumā ietilpst arī numeroloģisks pamatojums uzvārda maiņai. Reti kurš saprot, ka jauns uzvārds būtiski var ietekmēt turpmāko dzīves likteni, tādēļ vitāli svarīgi esot noteikt kāda uzvārda kombinācija katram šajā jaunajā ģimenē ir vislabāk piemērota.

Astrologa Kristapa Baņķa individuālā prakse: www.astrologs.lv

loading...

3 Comments

 1. Erna 09.04.2019 at 13:53 - Atbildēt

  Vai pats sev ir visu pareizi aprēķinājis?

 2. Сергей 11.04.2019 at 01:57 - Atbildēt

  Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс http://netcigam.blogspot.com Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщицa со стажем больше 14 лет и бросалa раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло!

 3. aizdevumus 13.04.2019 at 14:04 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546