Tikai divas horoskopa zīmes 2023. gadā radikāli mainīs imidžu

29-01-2023

Astrologi sastādījuši to zodiaka zīmju sarakstu, kuru pārstāvji 2023. gadā piedzīvos nopietnas pārmaiņas. Eksperti nosaukuši divas zīmes, kas ne tikai vēlas radikāli mainīt savu tēlu, bet kurām tas arī izdosies. Kā liecina planētu izvietojums, šīs pārmaiņas būs veiksmīgas – mīļie būs sajūsmā!

Dvīņi

Dvīņiem jau tagad ir vēlme kaut ko darīt ar saviem matiem. Viņi vēlas iespaidīgu frizūru vai krāsas maiņu. Tomēr dzeltena, zaļa vai violeta krāsa nav viņu tēma. Viņi vēlas dabīgāku krāsu. Piemēram, no blondīnes uz rudmatainu, no blondīnes uz bruneti.

Astrologi saka, ka veiksmīgākie mēneši šādām transformācijām ir aprīlis, maijs un jūnijs. Labākais laiks matu griešanai ir jaunmēness laikā. Piemēram, aprīlī Jaunais mēness ir 20. datumā, maijā – 19. datumā un jūnijā – 18. datumā.Strēlnieks

Strēlniekiem zvaigznes pareģo tēla maiņu apģērba ziņā. Tie, kuriem agrāk patika ģērbties ērti un vienkārši, vēlas pārsteigt citus ar savu eleganci, sievišķību un stila izjūtu. Tādējādi Strēlniekiem visveiksmīgākais laiks mainīt savu tēlu ir aprīlī, augustā un novembrī.

Zvaigznes arī norāda, ka līdz februāra vidum nevajadzētu griezt matus, krāsot tos, izveidot tetovējumu vai ko tamlīdzīgu – tā ir bīstamā zona, kad var notikt nepatīkami incidenti. Vērts arī izvairīties no būtiskām pārmaiņām retrogrādā Merkura laikā.LASI RIETUMU HOROSKOPUS 2023. GADAM VISĀM ZODIAKA ZĪMĒM!

Horoskops 2023. gadam AUNAM: karjera, mīlestība, veselība

Horoskops Vērsim 2023. gadam: karjera, attiecības, labsajūta!

Jauns darbs un mīlestība. 2023. gada horoskops DVĪŅIEM

Attiecību krīze, radikālas pārmaiņas. 2023. gada horoskops Vēzim

Jāsargā mīlestība, bet naudas netrūks! 2023. gada horoskops Lauvas zīmei

Ceļojumi un ģimenes pieaugums. 2023. gada horoskops Jaunavai

Atklāj savu patieso būtību! 2023. gada horoskops Svariem

Unikāli laba situācija! 2023. gada horoskops Skorpionam

Daudz stresa, augstas prasības. 2023. gada horoskops Strēlniekam

Jaudīgas pārvērtības un emociju kontrole. 2023. gada horoskops Mežāzim

Īsta mīlestība un negaidītas pārmaiņas. 2023. gada horoskops Ūdensvīram

Pieaugs ticība saviem spēkiem! 2023. gada horoskopa Zivīm