Tik skaista mīlestība! Četras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ piedzīvos ko nebijušu

31-08-2020

No 1. Līdz 5. Septembrim mīlas planēta Venera atrodas Vēža zīmē. Šajās dienās mīlestībā izveidosies dvēseles tuvuma un uzticības atmosfēra. Mīlētāji uzticēs viens otram savus visdārgākos sapņus. Viņiem būs svarīgi arī pašu pārdzīvojumi, un tas, ko domā un jūt partneris.

Ne visos pāros būs tā: kur starp cilvēkiem nav emocionālas tuvības, 2. -3. septembrī jūtas var atvēst un partneri zaudēt interesi par attiecībām.Bet tas nav nāves spriedums attiecībām. Tādos pāros cilvēkiem ieteicams ieslēgt loģiku un apsvērt, vai ir vajadzīgas attiecības vai ne, raugoties no veselā saprāta viedokļa.

Var ierakstīt divās slejās plusus un mīnusus, un, ja plusi ir pārsvarā, neļauties emocijām, bet saglabāt savienību tīri no pragmatiskā viedokļa. Labi palīdzēs vaļsirdīga saruna par to, kas abiem nepatīk attiecībās.’

Vēzis

Mīlestības tēma šajās dienās būs īpaši aktuāla Vēžiem un Mežāžiem. Vēži būs iemīlējušies. Viņiem būs jājūt, ka arī viņus mīl, viņi grib saņemt komplimentus, izjust rūpes.

Viņi pievērsīs uzmanību savam izskatam un manierēm, lai patiktu partnerim. Viņi ļoti centīsies, lai padarītu attiecības patīkamas un harmoniskas. Brīvie Vēži būs atvērti jauniem iespaidiem.

Mežāzis

Mežāzis var nepārbaudīt neko. Viņiem būs racionāla un lietišķa attieksme pret dzīvi. Bet blakus būs patiesi ieinteresēts cilvēks. Nevis Mežāzis, bet tas, kurš tajos ir ieinteresēts, būs satikšanās un attiecību attīstības iniciators. Bet Mežāzim pat jāatceras, ka partneris gaida no viņiem mīlestību un siltumu. Citādi 2. -3. septembrī starp iemīļotajiem ienāks vēsums, bet brīvie Mežāži pat neļaus viņos iemīlēties.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...