Tibetas budisma skolotājs par mēsliem mūsu dzīvē

17-04-2019

Jhado-Rinpoche


Tibetas kultūras gada ietvaros, kas šogad norisinās Rīgā, 26.aprīlī ar lekciju “Kurš atbildīgs par šo mēslu kaudzi manā dzīvē”, pirmo reizi Latvijā viesosies viens no atzītākajiem budisma skolotājiem Džado Rinpoče.

Lekcijā skolotājs stāstīs, kā ar neproduktīvām domām piesārņojam savu dzīvi, kā arī palīdzēs saprast, kā atjaunot līdzsvaru un vairot savas dzīves kvalitāti.

Džado Tulku Rinpoče ir viens no mūsdienās visaugstāk novērtētajiem Gelug līnijas lamām. Līdztekus viņa izcilajai Gelug klosteru universitāšu izglītībai, akadēmiskajās studijās pavadot vairāk kā 20 gadus, Rinpoče ir saņēmis daudzas mācības no viņa svētības Dalailamas un viņa diviem galvenajiem skolotājiem, kā arī daudziem izciliem citu tradīciju skolotājiem.

Džado Rinpoče ir izslavēts ar spožu intelektu un dinamisku mācību stilu, kā arī īpašu spēju uzrunāt studentus vienlaikus aizraujoši un dziļi personīgi.

Publisko lekciju “Kurš atbildīgs par šo mēslu kaudzi manā dzīvē” Džado Rinpoče pasniegs piektdien, 26.aprīlī plkst.19, K.K. fon Stricka Villā Aristida Briāna ielā 9.

JhadoRinpoche_2018_32

Lekcijā skolotājs runās par dažādām drazām mūsu dzīvē, piemēram, neproduktīvām domām, mūsu pašu radītām problēmām, kas cēlušās no nelabvēlīgām emocijām un dzīvi iztukšojošām darbībām.

Palīdzēs saprast kā atjaunot dzīvē līdzsvaru un vairot savas dzīves kvalitāti. Pieteikšanās uz lekciju un nedēļas nogales mācībām, aizpildot anketu: www.ganden.lv vai rakstot: info@ganden.lv. Lekcija notiek par pateicības ziedojumu (EUR 20) pasākuma izdevumu segšanai un to iespējams veikt iepriekš vai uz vietas.

Šī lekcija ir tikai viens no šogad notiekošā Tibetas kultūras gada notikumiem. Ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt pasākumus, kuri aptver plašu tēmu loku – no Tibetas budisma līdz mākslai un mūzikai, no pagātnes līdz mūsdienām.

Tā ietvaros Rīgu jūnija beigās plāno apmeklēt vēl viens izcils Tibetas budisma skolotājs Lama Zopa Rinpoče.

Savukārt rudenī norisināsies pasākumi, kas veltīti mākslai, mūzikai, medicīnai, līdzīgi kā tas norisinājās 2016.gadā, plaši apmeklētajā Tibetas dienu laikā, kas notika divas dienas Berga bazārā, Rīgā.

loading...

1 Comment

  1. Serf 17.04.2019 at 12:34 - Atbildēt

    Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!