Tevi savaldzinājis DVĪNIS? Ja gribi viņu noturēt, izlasi šos padomus!

06-09-2017

Gemini

Vai esi padomājusi, kāpēc, jau pirmoreiz tiekoties ar Dvīni, tev salēcās sirds?

Atceries – vai tikai viņš garāmejot neizmeta kādu joku, kas tevi uzjautrināja? Vai izstāstīja amizantu notikumu, bet tik saistoši, ka tu uzreiz novērtēji viņa prātu? Varbūt turpmākajā diskusijā tu saprati: viņš lieliski pārzina šo lietu. Bet varbūt tevi pārsteidza oriģinālās domas par kādu populāru izdevumu?

Iemesli varēja būt dažādi, bet secinājums ir viens: tevi saistīja un ieinteresēja viņa attieksme pret dzīvi. Iespējams, ka daži viņu uzskatītu par paviršu, ja jau cilvēks interesējas par visu, bet neiedziļinās sīkumos.

Dvīnis tikai vēlas visu izprast, bet, ja jau tas nav iespējams, vāc informāciju, lai varētu runāt par jebkuru tēmu. Bet runāt viņam patīk! Tāpēc jau cenšas būt sabiedrībā un pulcināt pēc iespējas vairāk klausītāju, neapjukt pat svešā kompānijā, kur tūlīt nokļūst uzmanības centrā.

Viņš cenšas atstāt visziņa iespaidu, tāpēc sarunās iepin zinātniskus faktus pamīšus ar anekdotēm, jokiem un pārsteidz visus ar savām zināšanām. Ja pieķer neprecizitātē, allaž spēs izgrozīties un ar godu izkļūt no situācijas.

Runā ļoti ātri, pārlecot no vienas tēmas uz otru, domas jūk un galu galā neviens nesaprot, par ko ir runa. Pats arī tam nepievērš uzmanību, jo ne vienmēr zina, kurp virza sarunu, taču runā tik pārliecināti, ka sarunu biedrs drīzāk cietīs klusu, nekā apvainos Dvīni tukšā pļāpāšanā. Ja kāds arī runās pretī, viņam tūlīt pierādīs, ka pašam trūkst saprašanas…

Dvīnim raksturīga tieksme pēc brīvības, kura izpaužas viņa dzīvesveidā un uzvedībā. Labi jūtas
tikai tad, kad rīcību un uzskatus neviens neierobežo. To nedrīkst darīt arī viņa iemīļotā.

Viduvējība un pelēcība Dvīni tracina. Viņš dedzīgi pielūdz tikai oriģinālo un neparasto. Tīri vai dievina pārsteigumus un visu mūžu meklē daudzveidību, kas atpestītu viņu no ikdienas un rutīnas…

Viņš vēlas, lai katra diena nestu kaut niecīgu piedzīvojumu, nemitīgi vēlas kaut ko jaunu visās dzīves sfērās un … maina sirdsdāmas. Ja gribēsi iesprostot Dvīni savas mīlestības krātiņā, viņš jutīsies kā gūsteknis. Tikko manīs, ka gribi ierobežot tik dārgo brīvību, manīsies prom – un tu nenoturēsi vis!

Nemeklē viņā stipro cilvēku, kas tik ļoti patīk maigām, jūtīgām meitenēm. Neceri, ka pateicībā par tavu maigumu viņš parūpēsies par tevi. Ja gaidi drošību un aizsardzību, meklē sev citu, Dvīnis tev neder. Bet, ja tevi arī biedē garlaicība un gribas piedzīvojumu, paliec ar viņu. Šim puisim ne vien rodas simts ideju minūtē, bet viņš arī cenšas tās visas uzreiz realizēt!

Saprotams, ka rezultātā neko neizdodas novest līdz galam, bet var taču uzsākt ko jaunu! Medībās taču galvenais ir zvēru izcelt, nevis nošaut…

Nemēģini viņu pāraudzināt, nekas tur neiznāks. Ne pierunāšana, ne skandāli neko nedos. Neceri, ka spēsi pamodināt viņā greizsirdību, flirtējot ar citu. Tādas jūtas kā aizdomīgums un greizsirdība viņam ir absolūti svešas. Ja jutīs, ka tavā dzīvē ienācis cits, tūlīt atkāpsies un novēlēs tev – starp citu, no visas sirds – laimi.

Dvīnis ir ciets rieksts meitenei, kura gaida emocionālu pieķeršanos. Viņš vispār nekam un nevienam nepieķeras. Ja viņš ir ar tevi, tad vienīgi tādēļ, ka patīk būt tavā sabiedrībā.

loading...