TESTS. Zelta zivtiņa pastāstīs, kad piepildīsies tava vēlēšanās!

30-12-2019

zivtinas


Katram cilvēkam ir savu sapņi un vēlēšanās, kuru īstenošanos ar nepacietību gaidām. Bet runā, ka piepildās tikai tās, kas nākušas no tīras sirds.

Iedomājies, ka stāvi pasaki ezera malā un uzdod savu jautājumu zelta zivtiņai. Tās visas ir ļoti labsirdīgas un gatavas izpildīt jebkuru vēlēšanos – ar noteikumu, ka šī vēlēšanās nenodarīs ļaunu nevienam citam cilvēkam.
Iztēlojies vēlēšanos un ķer savu zivtiņu!

1. zivtiņa
Zelta zivtiņa uzmanīgi noklausījās tavu vēlēšanos un aizdomājās. Tā ir pati jaunākā no visām zivtiņām, tai nav tik daudz spēka. Bet tik laba cilvēka dēļ, kāds esi tu, viņa ir gatava pamēģināt. Tavs lūgums tiks izpildīts visai negaidītā veidā un jau tuvākajā laikā. Gaidi!

2. zivtiņa
Zivtiņa uzklausījusi tavu vēlēšanos, pasmējās par atbildi un uzsita ar asti. Tava vēlēšanās piepildīsies, bet zini, ka tam vajadzīgs laiks. Ja gribi, lai tas notiktu ātrāk, nāksies papūlēties arī pašam. Galu gala arī zivtiņas nav visuvarenas!

3. zivtiņa
Šī zivtiņa nepavisam nav vienkārša. Lai gan izskatās tāda kā redzēta, tai piemīt milzu spēks. Jā, tava vēlēšanās piepildīsies jau samērā drīz. Turklāt jau tuvākajā laikā vari gaidīt pie savām durvīm klauvējam lielu prieku!

4. zivtiņa
Šī zivtiņa atsaucīgi vēcina spuras. Tā vēlas atgādināt par to, kas tev jau ir, bet ko tu nenovērtē. Zivtiņa izpildīs tavu vēlēšanos, bet tikai daļēji. Daļu darba nāksies paveikt pašam. Bet neuztraucies, viss noritēs gludi. Zelta zivtiņa sola balvu par tavām pūlēm!

loading...