TESTS “Vecmāmiņas dāvana”. Izvēlies dāvanu maisiņu un uzzini, ko tev gatavo dzīve!

15-10-2019

vecenite


Katrs cilvēks kaut kur sirds dziļumos, neskatoties uz savu vecumu, turpina ticēt brīnumiem un burvestībām. Droši vien bērnībā tev patika pasakas par labajām burvēm, kas izpilda visas vēlēšanās.

Šodien piedāvājam aiziet ciemos pie vienas no labajām fejām no tālas pasaku zemes. Iztēlojies, ka, pastaigājoties pa pilsētas ielām, esi iegriezies parkā un ej pa nepazīstamu celiņu. Apkārt aug seni koki, tu apgriezies, lai ietu atpakaļ, bet ceļu aizšķērso zari, tāpēc ej vien tālāk pa to pašu šauro taciņu. Drīz pļavas vidū tu ieraugi labsirdīgu vecenīti, kas kaut ada. Viņa tev saka: “Es tevi sen šeit gaidu. Tu esi labs cilvēks, kas pelnījis balvu. Izvēlies maisiņu ar likteņa dāvanu. Viss, kas tajā ielikts, īstenosies 14 dienu laikā.”

Tu paskatījies uz maisiņiem un aizdomājies, jo tie visi ir ļoti skaisti. Vienu izvēlējies. Pateicies burvei un jau pēc mirkļa attapies pazīstamajā parkā. Un tātad – ko nozīmē katrs no maisiņiem?

Zaļš lina maisiņš
Tava dāvana ir finansiālā labklājība. Jau pavisam drīz atrisināsies visas tavas ar naudu saistītās problēmas. Gaidi papildinājumu maciņā. Tērē šo naudu sev par prieku.

Džutas audekla maisiņš
Tu esi vienkāršs cilvēks, un liktenis tev sarūpējis milzīgu pārsteigumu. Piepildīsies trīs tavas karstākās vēlēšanās. Tāpēc formulē, ko tieši tu vēlies, un izrunā to skaļi. Tās sāks piepildīties jau pavisam drīz.

Sarkanais maisiņš
Tev uzdāvināts prieks un mīlestība. Gaidi patīkamus pārsteigumus jau tuvākajā laikā. Tie burtiski apgriezīs tavu dzīvi kājām gaisā. Tu lidosi uz mīlestības spārniem!

Zeltainais maisiņš
Maisiņā atrodas laime. Pati vienkāršākā, cilvēciskā laime. Tai vajadzīgs laiks, lai pilnībā izpaustos. Tuvākajā laikā sāksi to izjust. Tev veiksies daudzās lietās, gaidi labas pārmaiņas.

Brūnais samta maisiņš
Maisiņā glabājas veiksme. Tāpēc droši ķeries pie jebkuras lietas – panākumi gaidāmi visās. Tuvākajos divos mēnešos viss norisināsies ļoti gludi. Fortūna ir tavā pusē!

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

1. TESTS. IZVĒLIES VIKĀNU SIMBOLU!

2. TESTS “SEŠAS DURVIS”. UZZINI SPILGTU SAVA RAKSTURA IEZĪMI!

3. TESTS. IZVĒLIES SPA AKMENI!

loading...