TESTS. Vai vari pateikt, kurš puisītis, bet kura – meitenīte?

05-02-2018

berni

Būsi pārsteigts, ka pat ikdieniškākās domas var vairāk pastāstīt par tavu raksturu, nekā tu pats. Pirmkārt, tas attiecas uz pavisam ikdienišķām izvēlēm. Kādas krāsas jaciņu uzvilkt? Kādus ziedus izvēlēties, lai apsveiktu draudzeni? Kuru rokassprādzi nopirkt?

Šodien piedāvājam mazliet neparastāku skatījumu – paskaties uz attēliem un uzmini, kurš no bērniem ir meitenīte? Atbilde daudz pastāstīs par tevi!

A variants
Ja izvēlējies A variantu, tu esi īsts racionālists. Tu vienmēr skrupulozi izvērtē ikvienu dzīves situāciju. Tu izsver visus “par” vai “pret”, un tikai pēc tam pieņem kādu lēmumu. Tu esi ļoti principiāls cilvēks, kuram patīk ievērot noteikumus. Apkārtējie uzskata tevi par paraugpilsoni, kas vispār nav spējīgs pārkāpt kādus noteikumus!

B variants
Ja izvēlējies variantu B, esi dzimis mākslinieks! Tev galvā vienmēr daudz interesantu un radošu ideju, kurām grūti atrast līdzīgas. Ja jūti sevi mākslinieka talantu, vari gūt panākumus šajā jomā. Tu spēj gūt iedvesmu itin no visa, kas apkārt. Cilvēki tevi mīl un tiecas pēc tavas sabiedrības.

C variants
Ja domā, ka meitenīte ir C attēlā, tu spēj atrisināt jebkuru problēmu. Tev šķēršļi nešķiet draudoši, jo tikai vēl vairāk norūda tavu raksturu. Tu vienmēr zini, kā izturēties tai vai citā situācijā un lieliski proti izturēties jebkurā sabiedrībā. Tu uzmanīgi vēro apkārtējos cilvēkus, tāpēc viegli izproti to patiesos motīvus. Tā ir ļoti noderīga prasme!

D variants
Ja izvēlējies variantu D, tu esi ļoti labsirdīgs cilvēks, kurš cenšas cilvēkos redzēt tikai labo. Tu proti piedot, jo uzskati, ka katram ir tiesības kļūdīties. Tev sagādā prieku palīdzēt apkārtējiem, tāpēc tu nereti nodarbojies ar labdarību. Tev galvenais ir izpildīt savus solījumus. Kā redzi, izvēle šajā testā tiešām var daudz pastāstīt par tavu personību. Centies attīstīt savas stiprās puses, lai varētu ar tām patiesi lepoties!

loading...