TESTS. Vai tu spēsi kļūt bagāts?

22-01-2019

No 8 līdz 13 punktiem. Izredzes kļūt bagātam jums nav pārāk lielas. Reizēm jums pietrūkst neatlaidības izvēlētā mērķa sasniegšanai. Jūs ne vienmēr esat gatavs saprātīgi riskēt, ātri pieņemt svarīgus lēmumus. Sevi nepilnveidojot, atliks vienīgi cerēt uz laimi kādā loterijā vai izdevīgām precībām.

No 14 līdz 19 punktiem. Jūs spējat labi nopelnīt, esat neatlaidīgs un strādīgs. Pats pareizākais jums ir – veidot karjeru soli pa solim. Pat ja jums neizdosies kļūt bagātam, noteikti sasniegsiet noteiktu finansiālu labklājību.

No 20 līdz 24 punktiem. Jums ir visas izredzes kļūt bagātam. Jūs esat orientēts uz panākumiem un, pateicoties savai uzņēmībai un mērķtiecībai, varat daudz ko sasniegt. Galvenais ir paturēt prātā tautas gudrību: “Nauda ir labs kalps, bet slikts saimnieks!”

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

2 Comments

  1. Сергей 23.01.2019 at 00:54 - Atbildēt

    Платить за электричество в 2 разa меньше не нарушая закон реально! Советую абсолютно каждому ознакомиться с этой статьей – https://u.to/NdCHFA – элеkтpиka с более чем 30-летним стажeм! Это действительно легально, советую всем, кто не хочет переплачивать!

  2. ~Lelde~ 27.01.2019 at 18:00 - Atbildēt

    Vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajai PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 174 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā SuperEnalotto. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu un padari Jaunā gada sākumu par sākumu Jaunai dzīvei ! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!