TESTS. Uzzini, kas labs un skaists gaidāms ŠORUDEN!

01-10-2020


Ar attēlu spēles palīdzību ikviens varēs uzzināt, ko atnesīs rudens otrais mēnesis. Intuīcija neļaus kļūdīties, bet savlaicīgas norādes palīdzēs piesaistīt dzīvē pozitīvas pārmaiņas.

Ikviens cilvēks var piesaistīt dzīvei vajadzīgās pārmaiņas, ja iemācās sevī ieklausīties.

Attēlu tests ir lielisks veids, kā trenēt intuīciju un uzzināt, kādi notikumi notiks 2020. gada oktobrī.

Eksperti piedāvā izvēlēties vienu vai vairākus ieteiktos attēlus no piedāvātajiem variantiem. Apraksts palīdzēs saprast, kādus pārsteigumus sniegs liktenis, un, pateicoties savlaicīgiem brīdinājumiem, neiekļūt strupceļā.

1. Oktobrī gaidāmi notikumi, kas spēj pārveidot pasaules redzējumu. Otrais rudens mēnesis būs veiksmīgs jaunu virsotņu iekarošanai un drosmīgu ideju īstenošanai dzīvē. Veiksies tiem, kuri izmanto savus talantus pilnā mērā un nebaidās no eksperimentiem. Drosme, optimistisks noskaņojums un neatlaidība palīdzēs pārvarēt jebkādus šķēršļus ceļā uz mērķi.2. Oktobris noritēs veiksmīgi, ja neļausi sev skumt. Draugi, jaunas iepazīšanās un gatavošanās tuvojošajai ziemai palīdzēs izvairīties no rudens skumjām, kā arī paplašināt apvāršņus un ielaist dzīvē jaunus cilvēkus. Pozitīvs noskaņojums un spilgtas rudens krāsas palīdzēs piesaistīt patīkamus notikumus un izvairīties no nepatikšanām.

3. Oktobrī tikt galā ar jebkādām grūtībām un atrast ceļu uz labklājību varēs tie, kuri ir ieinteresēti dzīvē un uzticas savai intuīcijai. Likteņa un Visuma norādes ļaus viegli pārvarēt šķēršļus ceļā uz laimīgu dzīvi un veikli atpazīt cilvēkus, kuri var kaitēt ar vārdiem vai rīcību. Attīstīta intuīcija neļaus pieņemt lēmumus, par kuriem vēlāk nāktos nožēlot.

4. Oktobrī būs iespēja iegūt vērtīgas prasmes, pateicoties kurām dzīve mainīsies uz labo pusi. Uzmanību uz likteņa zīmēm un atbildību neļaus kļūdīties un palaist garām perspektīvas iespējas. Jaunās zināšanas noteiks turpmāko darbības virzienu, kā arī var kļūt par stimulu mainīt profesiju vai atklāt savu biznesu.

5. Otrais rudens mēnesis nozīmēs negaidītus atklājumus. Oktobrī ir svarīgi saprast sevi un savas vēlmes, lai nekļūtu par apkārtējās vides upuri, bet dienu pēc dienas tuvotos izvirzītajam mērķim.

Otrais rudens mēnesis būs notikumiem bagāts, un katrs no tiem var kļūt par ceļazīmi uz laimīgu dzīvi, kas piepildīta ar priecīgiem jaunumiem. Uzmanība pret detaļām palīdzēs nepalaist garām savu laimi.

6. Negaidītas likteņa dāvanas var saņemt tieši oktobrī. Uzmanīgi jāskatās apkārt un jāpievērš uzmanība slēptajām zīmēm. Katrs notikums var kļūt par pavedienu, kas noved pie mērķa. Izvēloties virzienu, jāieklausās sevī: iekšējā balss neļaus kļūdīties, bet intuīcija pateiks, ja priekšā būs briesmas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Otrā oktobra Pilnmēness – īpašs laiks. Brīdinājumi un iespējas

Rudens bez depresijas. Pieci astrologu ieteikumi saulainam lapkritim

loading...