TESTS. Uz kura pirksta vīrietis nēsā gredzenu? Tas daudz pastāsta par viņa raksturu!

11-02-2019

Screenshot_271

Labo roku vairākums vīriešu izmanto kā dominējošo, žestikulē, dara dažādus darbus. Savukārt gredzeni uz kreisās rokas pirkstiem nav rotājums, bet sava veida psihotipa demonstrēšana – paziņojums par mērķiem, vēlmēm, reizēm arī problēmām.

Paskaties attēlā – uz kura pirksta kāds tev pazīstams vīrietis nēsā gredzenu? Lūk, kāds ir viņa raksturs!

1. Mazais pirkstiņš
Intelektuāls, vērīgs cilvēks. Šis pirksts saistīts ar Merkuru, kas vēl pastiprina šīs īpašības. Prot domāt, analizēt un izdarīt pārliecinošus secinājumus. Lielisks psihologs – viņu praktiski neiespējami piemānīt.

Lieliski attīstīta intuīcija. Azartisks cilvēks. Tic saviem spēkiem un mērķiem. Var teikt, ka šis vīrietis ir īsts burvis!

2. Zeltnesis
Uzņēmīgs privātās attiecībās. Apburoša personība. Saule, kas saistīta ar šo pirkstu, pastiprina radošās tieksmes un spējas. Bieži romantiķis. Prot novērtēt visu skaisto, būt pateicīgs, spējīgs un skaistu rīcību un upuriem jūtu vārdā. Vienā vārdā – bruņinieks!

3. Vidējais pirksts
Ģimenes cilvēks. Pārliecināts sava klana loceklis. Ciena tradīcijas, pieredzi, sabiedrības viedokli. Gādīgs, reizēm stingrs pret sevi un tuviniekiem. Patriarhs!

4. Rādītājpirksts
Ambicioza personība. Rūpējas par savu reputāciju. Līderis, valdonīgs cilvēks, pārliecināts, par sevi, savām vēlmēm un unikalitāti. Karalis.

5. Īkšķis
Principiāls cilvēks, neatlaidīgs un mērķtiecīgs. Reti piekāpjas strīdos, vēl retāk piedod apkārtējiem viņu kļūdas. Karotājs!

loading...