Tests “Uguns kārtis”. Uzzini savu tipisko reakciju dažādās situācijās!

07-05-2019

kartis_uguns

Katru dzīves brīdi sastopamies ar visdažādākajām situācijām. Neiztiekam arī bez noteiktiem konfliktiem – tas vienkārši nav iespējams! Mēģināsim uzminēt, kā tu reaģē dažādās stresa situācijās, liekot lietā “Uguns kārtis”.

Paskaties kārtīs, aizver acis un izvēlies vienu no tām. Nozīmi lasi zemāk!

Pirmā kārts
Tu esi ļoti emocionāla būtne. Mēdz ātri apvainoties un just aizkaitinājumu jebkura iemesla dēļ, ja tas attiecas tieši uz tevi. Tai pašā laikā tu esi sirsnīgs, labestīgs cilvēks, kurš gatavs vienmēr nākt palīgā tam, kas nokļuvis nelaimē.

Saasinātā taisnīguma izjūta un pilnīga pārliecība par savu taisnību reizēm tev traucē reāli novērtēt situāciju.

Pievērs uzmanību šai rakstura pusei. Pat ja sarunas biedrs pateicis kaut ko negatīvu par tevi, pacenties savaldīties. Prasme savaldīgi sarunāties, piedāvājot saprātīgus un svarīgus argumentus dos tev milzu labumu.

Otrā kārts
Tu diemžēl neproti pateikt “nē”! Tu uzskati, ka iniciatīva vienmēr ir tavās rokās, bet tā nav. Pacenties izanalizēt to, kā tu runā ar citiem cilvēkiem, kad jāpieņem lēmums par kādu jautājumu.

Parasti tu piekāpies, vai ne? Bailes, ka citi tevi uztvers kā emocionāli nesavaldīgu cilvēku liek slēpt jebkuras emociju izpausmes.

Bet nevajag censties būt unikālam visiem. Kādreiz vienalga pateiksi visu, kas krājies gadiem.

Labāk centies izturēties dabiski, aizstāvi savus lēmumus un uzskatus. Tā, kā tu proti: mierīgi un savaldīgi. Un šī ir lieliska īpašība!

Trešā kārts
Tev visi dzīves zemūdens akmeņi un rifi nešķiet nekādas lielās problēmas. Tas tāpēc, ka tavu mieru var tikai apskaust! Visas nepatikšanas tu uztver saprātīgi un veselīgi.

Jebkurā konflikta situācijā tu izturies tā, it kā tā uz tevi neattiekties, tādā veidā apmulsinot oponentu.

Tas, ka tu neizrādi emocijas vairāk nekā tas tieši nepieciešams, tevi padara grūti ievainojamu.

Avots: “Esotericblog”

loading...