Tests sievietēm. Kurā siluetā tu saskati sevi?

10-08-2019

Uzmanīgi ieskaties attēlā un izvēlies siluetu, ar kuru visvairāk vari saistīt sevi. Ar kuru no tiem tu sevi asociē? Lūk, ko tas nozīmē pēc zemapziņas pētnieku domām.

1. siluets
Tu bieži domā “par visu un ne par ko”. Upura poza, tu esi cilvēks, kurš daudz domā par citiem un maz – par sevi. Tu esi gādīga māte un maiga sieva. Padoms: tev jāsāk sevi vairāk cienīt.

2. siluets
Tu esi domīgs cilvēks, kurš tiecas pēc līdzsvara un harmonijas, cenšas būt objektīvs, labprātāk klausās nekā runā. Padoms: kļūsti emocionālāka.

3. siluets
Tu esi cilvēks, kas rada atbrīvotas ārienes iespaidu, kamēr iekšēji ir ļoti savākts Tu proti daudz proti un veido tālejošus mērķus, kas vairāk koncentrēti uz tevi pašu. Tev piemīt spilgts līdera potenciāls. Padoms: sāc rīkoties.

4. siluets
Apsveicam, tu esi īsta “maita”. Vienmēr savākta, ar lielu gribasspēku apveltīta un reizē sievišķīga būtne. Ļoti harmoniska personība, izlēmīga kā vīrietis un viltīga kā lapsa. Padoms: izdari mazāku spiedienu uz citiem.

5. siluets
Tu atrodies attīstības procesā un tiecies pēc personības izaugsmes, pagātnē esi bijusi upuris, bet tagad izej no šī stāvokļa. Tu centies būt pašpārliecinātāka, bet vēl esi noslēgta. Padoms: strādā ar savu seksualitāti.

6. siluets
Tu pastāvīgi mācies, esi ļoti izklaidīga, bet mēģini kļūt par uzmanīgu klausītāju. Tev ir maz pieredzes, tāpēc reizēm neesi par sevi pārliecināta. Padoms: beidz mācīties un sāc rīkoties.

loading...