Tests “Sešas zilā nokrāsas”. Uzzini, kāds sarunas biedrs esi!

18-12-2020

Izvēlies zilgana toņa attēlu un uzzini, kāds sarunbiedrs esi. Ilgi nedomā, atbildei jābūt intuitīvai.

Pirmais attēls

Roze. Zilā Roze. Kādā stāstā zilo Rozi dēvē par patiesības simbolu. Cilvēks, kurš šo rozi redzēja, sāka stāstīt patiesību un tikai patiesību un neko citu kā patiesību. Ja esat izvēlējies zilo rozi. Jūs esat godīgs cilvēks. Ar jums ir patīkami sazināties. Jūs nelielāties, nepārtraucat, jūs protat aktīvi klausīties un jums ir, ko teikt. Roze tiek uzskatīta par ziedu karalieni. Jūs runājat ar karalisku cieņu, jūs esat taktisks, uzmanīgs, jums ir laba humora izjūta. Jūs esat lielisks sarunu biedrs.

Otrais attēls

Zils vakars, logos deg gaisma, zils vagons traucas, šūpojas. Ļoti omulīgi. Tāpat kā sazināties ar jums. Jūsu runa ir nesteidzīga un saturīga, jūs protat virzīt sarunu uz vajadzīgo gultni, jums ir patīkama balss. Bez šaubām, jūsu draudzība ir patīkama. Jūs protat izstāstīt apbrīnojamu stāstu. Jūsu komentāri vienmēr ir vietā. Jums ir talants uzturēt kontaktu un pabeigt to laikus. Jūs esat apburošs sarunu biedrs.

Trešais attēls

Zila siena. Dzeltens logs uz zilas sienas. Jūs esat ieinteresēts un atsaucīgs. Jūs vienmēr atbalstāt, jūtat, mieriniet un motivējat. Ar jums ir ērti sazināties. Jums vienmēr gribas palīdzēt cilvēkam. Jūs esat gudrs, un jums ir laba atmiņa. Ja jūsu sarunu biedrs ir sarūgtināts, jūs vienmēr zināt, ko teikt un ko ieteikt cilvēkam, lai viņš justos labāk. Jūs esat iejūtīgs sarunbiedrs.

Ceturtais attēls

Zils mežs. Zils noslēpumains mežs. Biedējoši, bet skaisti. Tāpat kā jūsu sazināšanās. Jūs esat erudīts, nekaunīgs. Jums patīk sarunāties par asām tēmām, jums patīk strīdēties ar gudru cilvēku. Jūs protat radīt pārsteidzošus argumentus, jums vienmēr ir negaidīti fakti. Saskarsme ar jums ir kaut kas tāds, kas ne katram pa spēkam. Bet klausīties jūsos ir patiess prieks. Jūs esat meistars. Jūs esat gudrs un emocionāls.Piektais attēls

Zilais vilnis. Jūs varat ar pārliecību teikt, ka ar jums nekad nav garlaicīgi. Jums bieži mainās noskaņojums. Jūs esat impulsīvs cilvēks. Romantiskais noskaņojums var strauji iegūt skeptisku krāsu un kļūt par pesimistisku noskaņojumu, pat cinismu. Jūs varat iedegties dusmas pēc visjautrākās tērzēšanas. Jūs esat kā jūra. Tā ir klusa un skaista, bet ne mazāk skaista, bet diezgan bīstama vētras laikā. Jūs esat emocionāls sarunu biedrs.

Sestais attēls.

Zilais citplanētietis. Citplanētietis, violets kosmoss, zila zemeslode plaukstā. Jūs esat intraverts? Vai arī vairāk patīk klausīties, nekā runāt? Cilvēki jūs ne vienmēr saprot. Jūs īpaši necenšaties sevi izskaidrot sabiedrībai. Jums ir sava pasaule. Savējās. Ar saviem noteikumiem un principiem. Jūs nemīlat, ja kāds mēģina iebrukt tajā. Jūs esat noslēgts cilvēks. Jums patīk domāt, būt radošam un noskatīties. Jūs ātri nogurstat no saskarsmes. Jūs gribat doties prom. Jūs reti mēģina aizkavēt.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Melnais tests. Izvēlies attēlu un uzzini, kas tev dos spēku!

TESTS. Izvēlies iecienīto dzērienu un uzzini, cik zinātkārs esi!

TESTS. Ko tu apēstu pirmo? + Desmit labāko testu izlase!

loading...