Tests “Sešas durvis”. Izvēlies durvis un uzzini spilgtu sava rakstura iezīmi!

07-08-2019

Nesteidzoties izvēlies durvis, kas tev šķiet pievilcīgākās. Zemāk lasi savas izvēles nozīmi!

Pirmās durvis
Tu esi individuālists, kuram nepatīk iejukt pūlī. Tev ir pašam savi uzskati par ikvienu notikumu. Tu neatzīsti vispārpieņemtos noteikumus, ja tie neatbilst tavai iekšējai nostājai.

Otrās durvis
Tu esi līdzsvarota personība, ieturēts un savaldīgs cilvēks. Tev nepatīk pārmērības, piemīt laba gaume un stils. Tu patīc apkārtējiem cilvēkiem, sabiedrībai kopumā.

Trešās durvis
Tu esi estēts, kurš prot novērtēt visu skaisto un kvalitatīvo. Tev svarīgs komforts un panākumi. Tu esi sabiedrisks ģimenes cilvēks. Tu cieni tradīcijas un sabiedrības likumus.

Ceturtās durvis
Tu esi cilvēks, kurš ciena sevi un prasa tādu pat attieksmi no apkārtējiem. Tu esi autoritāte noteiktam cilvēku lokam, daudzi cenšas atdarināt tavu dzīvesveidu. Tev nav daudz tuvu cilvēku, jo tu pēc tā netiecies.

Piektās durvis
Tev var uzticēt praktiski jebkuru darbu, un tu to paveiksi prasmīgi, uzcītīgi un turklāt oriģinālā veidā. Tu esi dzimis līderis, sabiedrības dvēsele, radīts tam, lai nestu labumu sabiedrībai un padarītu šo pasauli par labāku vietu.

Sestās durvis
Tu augstu vērtē mieru un morālo drošību. Vislabāk tu jūties labi pazīstamu cilvēku un tuvinieku sabiedrībā. Tu reti uzticies svešiniekiem un pārbaudi visu informāciju, kas nokļūst tavā rīcībā.

loading...