TESTS. Paskaties uz dibena formu un uzzini, ko tā vēsta par tevi!

05-01-2020

dibens


Jau sen zināms, ka dažādas ķermeņa formas var daudz pastāstīt par personību, piemēram, acis, kustības, pat tas, kā elpojam vai runājam. Tāpat savs skaidrojums ir deguna, pirkstu un pat pēcpuses tipam!

Šoreiz piedāvājam jautru testiņu – attēlu, uz kura redzami četru veidu dibeni. Izvēlies to, kas, tavuprāt, visvairāk atbilst tev vai tavai draudzenei un uzzini kaut ko jaunu.

KVADRĀTS
Tāda forma var liecināt par sievietes labo veselību un vispārējo izturību.

Ja tev nepatīk šī forma un tu vēlies dibentiņu nedaudz noapaļot, sāc veikt vingrojumus kājām, guļot uz muguras. Pat parasta kāju pacilāšana būs gana efektīva! Palīdzēs arī stiepšanās un liekšanās vingrojumi.

APLIS
Šāda forma liecina par ideāli līdzsvarotu hormonālo fonu. Turklāt 95% vīriešu visvairāk patīkot tieši sievietes ar šādu apaļīgu sēžamvietu. Tas liecinot, ka šīm sievietēm parasti dzimst gudri un veselīgi bērni. Šāda dibena īpašniecēm vieglāk dzemdēt, tāpēc vīrieši viņām pievēršot lielāku uzmanību. Bioloģija!

Lai uztrenētu dibenu, vari veikt pietupienus un atliekšanos.

SIRDS FORMA
Visticamāk, tāda dibena forma liecina par estrogēna deficītu. Vai nu tev šī problēma jau ir, vai varētu rasties ar gadiem.

Lai labotu situāciju, izvēlies līdzsvarotu uzturu, izpildi pietupienus vai nodarbojies ar pilatēm.

TRĪSSTŪRIS
Arī šī dibena forma var liecināt par estrogēna deficītu, kas var izraisīt straujas garastāvokļa svārstības, neregulāras mēnešreizes, pazeminātu libido un enerģijas trūkumu.

Lai situāciju labotu, ēd daudz augļu un dārzeņu, atturies no hormonālās kontracepcijas lietošanas. Vingro muskuļu masas palielināšanai dibena rajonā. Piemēram, derēs pietupieni ar hantelēm rokās.

loading...