TESTS. Paskaties, kā tu sakrusto pirkstus, un uzzini ko jaunu par sevi!

18-11-2019

Dažas cilvēka īpašības var atklāt, paskatoties, kā cilvēks sakrusto pirkstus. Ķermeņa valodas speciālisti apgalvo, ka šis žests daudz pastāsta par personību.Pētījumos pierādīts, ka smadzenes dalās divās daļās, labajā un kreisajā, un aktīvākā smadzeņu daļa var noteikt cilvēka izturēšanos.

Kreisais īkšķis virspusē

Ja saliec pirkstus šādi, tu, visticamāk, esi praktisks cilvēks. Cilvēks, kurš nekad nepieņem sasteigtus lēmumus, viņam tie vispirms jāpārdomā. Tu vienmēr pirms lēmuma pieņemšanas izsver visus plusus un mīnusus. Turklāt citiem ir ļoti grūti tevi piemānīt.

Tev piemīt spēja uztver melus – tu to momentā sajūti.Šo īpašību dēļ ģimene un draugi tevi ļoti ciena un bieži vēršas pēc padoma. Tu esi atklāts un sirsnīgs cilvēks, tavi ieteikumi bieži ir ļoti pareizi. Bet tas nepavisam nenozīmē, ka tu būtu aukstas dabas vai pārāk nopietns cilvēks.

Tieši pretēji, tu esi cilvēks, kurš nevēlas dzīvot garlaicīgi un vienveidīgi. Tev ir lieliska humora izjūta, un tu esi ļoti sabiedrisks. Tu tāpat esi romantisks cilvēks un lieliski zini, kā izturēties pret pretējo dzimumu. Attiecībās ar tevi nekad nav garlaicīgi!

Abi īkšķi ir blakus

Tu esi perfekcionists un analītisks cilvēks, kurš no citiem sagaida līdzīgu attieksmi. Tu esi labs piemērs citiem, tu vienmēr uzmanīgi izturies pret citu vēlmēm un vajadzībām, īpaši – pret saviem tuviniekiem.

Tu vienmēr ieklausies katra viedoklī un centies saprast otru cilvēku pirms pieņemt lēmumu vai spriedumu. Tu esi ļoti atklāts, sirsnīgs un godīgs cilvēks.

Tava atklātība reizēm var būt atbruņojoša, un tieši tā visvairāk piesaista tev apkārtējos. Attiecībās tu cieni atvērtību un godīgumu, nekad neizvairies no sava viedokļa izteikšanas.

Labās rokas īkšķis virspusē

Ja tu esi cilvēks, kurš noliec labās rokas īkšķi uz kreisās rokas pusi, kad sakrusto pirkstus, tu esi ļoti emocionāls un jūtīgs cilvēks. Tu spēj precīzi izprast, ko jūt otrs cilvēks, kurš cenšas slēpt savas patiesās emocijas. Tu tāpat labprāt uzklausi citus un palīdzi tikt skaidrībā ar jūtām.

Šī spēja arī ļauj domāt radošāk, veidot neparastus uzskatus un vienmēr skatīties tālāk uz priekšu.

Tāpēc tu gandrīz vienmēr pieņem pareizus lēmumus, lai gan var būt vajadzīgs ilgāks laiks katra aspekta pārdomāšanai. Tavas spējas izprast dziļas jūtas cilvēki novērtē.

Attiecībās tu viegli uztver partnera skaļi neizteiktās emocijas. Tu arī proti apmierināt savas emocionālās vajadzības. Tu esi cilvēks, kurš par citiem nespriež pēc ārienes.

Tu labāk uzzini patiesību, pat ja tā ir sāpīga. Tu centies darīt laimīgus tos cilvēkus, kurus mīli.

Avots: “Brainum”

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

1. UZZINI, VAI LĪDZ ZIEMAI PIEPILDĪSIES TAVA VĒLĒŠANĀS!

2. IZVĒLIES APLOKSNĪTI UN UZZINI, KĀDAS PĀRMAIŅAS NĀKS PAR LABU!

3. TESTS “30 LAIMES CEPUMIŅI”

loading...