TESTS. Pasaki, ko pirmo ieraudzīji mistiskajā attēlā!

10-07-2017

sieviete_galvaskauss

Ja pirmo ieraudzījāt galvaskausu…
Galvaskauss nav tik biedējošs tēls, kā šķiet no pirmā acu uzmetiena. Tas simbolizē spēku, un tas nozīmē, ka jūs iegūsiet visu, pēc kā tiecaties — jums piemīt vajadzīgais potenciāls!

Tai pašā laikā neesat tik pašapzinīgs, lai nesaprastu, ka materiālās lietas nav tik svarīgas, kā pats ceļš. Tieši šī iemesla dēļ rezultātu sasniegt izdodas vienmēr.

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. lāpītāja 27.10.2016 at 16:14 - Atbildēt

    Protams, ka uzreiz ieraudzīju sievieti, vieglā asociācija, ka tas varētu pretendēt arī uz galvaskausu acu mirklī tiek veselā saprāta uzreiz noraidīta, jo galvas kauss tā neizskatās, tie viļņainumi priekšplānā un atveres sānos NAV raksturīgas normālam galvaskausam. Tāpat nepiekrītu “psiholoģiskajām “dalījumam. Vis drīzāk tie, kas bildi asociē ar galvaskausu ir nevis stiprie cilvēki (ak kāds gan viltīgs paņēmiens celt pašapziņu),bet tagad savairojušies “gotikas” modes upuri, kuri tērpjas melnā, atbilstoši krāsojas un klausās šīs mūzikas stiku, tiem jau galvaskausi rēgojas visur. Lai viņiem tā tiek, ja patīk, bet vai viņi ir tagad tie stiprie, ha, ha…