TESTS. Pasaki, kā tu valkā šalli, un uzzini vairāk par sevi!

28-09-2019

Kurš šalles nēsāšanas veids raksturīgākais tieši tev? Izvēlies un atbildi lasi zemāk.

Pirmais veids
Tu proti novērtēt jokus un cilvēkus ar humora izjūtu, tev patīk flirtēt ar pretējo dzimumu un rotaļīgs saskarsmes veids. Tu esi nedaudz azartisks cilvēks, kas nekad nenokar degunu – tu nežēlojies par dzīvi un neraudi, citiem redzot.

Otrais veids
Tu esi pastāvīgs cilvēks ar attīstītu pašcieņu. Tu nopietni, reizēm prasīgi izturies pret cilvēkiem, darbu un attiecībām. Tu pievērs uzmanību savam tēlam – tev nav vienalga, kādu iespaidu radi.

Trešais veids
Tev svarīgs morāls, materiāls un fizisks komforts.

Pirms pieņemt lēmumu un rīkoties tu pārdomā iespējamās sekas. Tu neuzticies mazpazīstamiem cilvēkiem un netici brīnumiem. Tev nav principu, bet ir noteikumi un robežas, kurus tu pārkāpt nevēlies.Ceturtais veids
Tu esi talantīgs cilvēks, kurš novērtē savas pūles, saprot iedvesmas un motivācijas nozīmi. Tu sev atļauj daudz un reti sodi par kļūdām. Tu esi brīvs gars, tev ir mākslinieka dvēsele un dzejnieka sirds.

Tu proti ieraudzīt un darīt to, kas citiem nav pa spēkam.

Piektais veids
Tu esi cilvēks, kas tur doto vārdu. Tevi grūti pierunāt mainīt kādu lēmumu. Tev nepatīk manipulatori un cilvēki, ar kuriem nevar rēķināties. Tev vārds nozīmē rīcību. Tev padodas praktisku ideju izgudrošana un īstenošana – tu zini, ko un kad vēlies no dzīves.

Sestais veids
Tu labāk klausies, nekā dalies savās domās un noslēpumos. Tev nepatīk atklāt savus dzīves plānus, viedokli par citiem, atmiņas par sasniegumiem. Ar tevi ir grūti manipulēt, jo tikai retais tevi patiesi pazīst, par savām interesēm tu runā reti. Tu esi kā aizvērta grāmata pat tiem, kuri tevi pazīst jau sen.

CITUS INTERESANTUS TESTUS ATRADĪSI ŠEIT!

1. TESTS “TRĪS CEĻI”

2. TESTS. UZ KURA PIRKSTA VILKSI GREDZENU?

3. TESTS. KAD PIEPILDĪSIES VĒLĒŠANĀS?

4. TESTS. KURĀ SILUETĀ SASKATI SEVI?

5. TESTS. IDEĀLĀ KĀZU KLEITA

loading...