TESTS. Pārbaudi pārliecību par sevi un pašreizējo psiholoģisko stāvokli!

13-12-2017

KVADRATI

Šis tests parādīs, kāds ir tavs pašpārliecinātības līmenis un pašreizējais psiholoģiskais stāvoklis. Paskaties uz šīm attēlu grupām un no katras izvēlies to, kas pirmā piesaistīja skatienu. Tieši šis attēls tevi raksturo. Tālāk saliec visus iegūtos skaitļus kopā un paskaties, kas iznācis!

No 8 līdz 13 punktiem. Šobrīd tava izturēšanās visvairāk ir atkarīga no apkārtējo viedokļa. Tu viegli zaudē dūšu un tikai ar lielām grūtībām spēj piespiest sevi nodarboties ar to, kas nav pa prātam. No ierindas izgājis vārdiņš “vajag”. Svārstīgums traucē nokārtot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Nevar teikt, ka pats esi savu lēmumu saimnieks. Turklāt tu esi pārāk jūtīgs, ej savu emociju pavadā.

No 14 līdz 20 punktiem. Tu mēģini atrast savu ceļu, lai gan šobrīd vairāk peldi līdzi straumei. Tu spēj kritiski novērtēt savu rīcību. Tāpēc apkārtēji tevi ietekmēt nespēj, ja vien tiem nav pietiekami spēcīgu argumentu. Ja veselais saprāts saka priekšā, ka pozīcija, kuru aizstāvēji, paša nāk par sliktu, tu spēj no tās atteikties.

No 21 līdz 27 punktiem. Sirds dziļumos tu uzskati, ka tev vienmēr ir taisnība un tu nekad neesi vainīgs. Bet arī tu esi pakļauts ārējai iekmei. Ir divi trīs tev svarīgi cilvēki, kuru viedokļu priekšā tu padodies un atkāpies no savām pozīcijām. Un tomēr tev piemīt racionāls un analītisks prāts, kas tiecas atrast zelta vidusceļu starp personīgajiem uzskatiem un tām situācijām, kādas rodas dzīvē. Palīdz tas, ka tu instinktīvi izvēlies pareizo ceļu.

No 28 līdz 34 punktiem. Tev ir ļoti grūti atteikties no saviem uzskatiem un principiem, pat ja redzi, ka tev nav taisnība. Jo vairāk kāds cenšas tevi ietekmēt, jo spēcīgāka kļūst tava iekšējā pretošanās. Bet, visdrīzāk, aiz tavas ārējās iecirtības slēpjas ne tik daudz pārliecinātība par sevi, cik bailes nokļūt nepatīkamā situācijā un “izsaukt uguni uz sevi”.

No 35 līdz 40 punktiem. Ja esi ko ieņēmis galvā, pārliecināt par pretējo nāksies grūti. Tu esi dzelžaina rakstura cilvēks, kas neatskatoties iet pretī izvirzītajiem mērķiem. Bet reizēm tu tīšām sadedzini tiltus un pēc tam klusībā to nožēlo. Bet cilvēki, kuri tevi labi pazīst un paredz tavu reakciju, var prasmīgi un nemanāmi ietekmēt tavu rīcību. Tāpēc tev ieteicams kļūt mazāk spītīgam un piešķirt savam raksturam nedaudz vairāk eastīguma!

loading...