Tests “Lotosa zieds”. Uzdod jautājumu un saņem Visuma atbildi!

02-03-2020

Dzīvei nav instrukciju, kas varētu sniegt atbildes uz visiem jautājumiem. Katru dienu, pateicoties savai pieredzei, atklājam, kas nāk par labu un dara mūs laimīgus. Tomēr tas ne vienmēr ir viegli.

Bieži viedumu gūstam caur sāpīgiem pārdzīvojumiem. Augam ik reizi, kad kaut kas liek pamest komforta zonu. Tomēr labāk paļauties uz gudrību un mīlestību, tieši tāpēc piedāvājam šo testu.

Izvēlies lotosa ziedu un saņem atbildi uz kādu šobrīd svarīgu jautājumu.

Pirmais ziediņš
Pienācis laiks, kad vari mierīgi kontrolēt savu dzīvi. Lai cik sarežģīta būtu pašreizējā situācija, nav īstais brīdis eksplodēt, zaudēt kontroli vai pakļauties emociju varai.

Daudzās situācijās labākais, ko varam darīt, ir visu atlaist. Ne viss ir pelnījis tavu uzmanību vai uztraukumu. Vienmēr centies rīkoties pēc labākās sirdsapziņas un ticēt, ka viss notiks tā, kā tam jānotiek. Labāk domā par to, kā virzīties uz priekšu uz darīt visu šī mērķa vārdā katru dienu.

Tu vari tikt galā ar visu, kas traucē, tikai saglabā dvēseli un emocijas mierīgas.

Otrais ziediņš
Nekad neaizmirsti, ka pārdomas ir svarīga pareizas izvēles daļa. Dažās situācijās impulsivitāte, šķiet, ņem virsroku, tādējādi liekot pieņemt lēmumus, kurus vēlāk nožēlo. Tāpēc kārtīgi jāpadomā pirms rīkoties, pirmajā vietā liekot savu psiholoģisko veselību un laimi.

Domā par savu dzīvi jau šodien, ņem vērā visu ceļu, ko esi nogājis, visu, kas vēl priekšā. Kad atvēlam laiku pārdomām, varam atrast atbildes, kas vajadzīgas vairāk par visu, jo pārdomās rodas gudrība. Vienmēr rīkojies pārliecināti, jo šaubas un nepārliecinātība ir laimes ienaidnieki.

Trešais ziediņš
Daudzreiz dzīvē ciešam no tā, ko nevaram mainīt, un tas dziļi ievaino sirdi. Tomēr nedrīkst palikt par tādu situāciju ķīlniekiem, kuras mēs nevaram ietekmēt. Tikai jāsaprot, ka lietas ir tādas, kādas tās ir, un katras sāpes sniegs kādu mācībstundu izaugsmei.

Ja šodien ciešam lielas sāpes, rīt tās var kļūt par jauna dzīves posma sākumu. Tāpēc nedomā par to, ko nevari mainīt. Tā vietā koncentrējies uz tām bezgalīgajām iespējām, kuras dzīve tev sagatavojusi. Vienmēr ej ar paceltu galvu un smaidu sejā, jo dzīvē vienmēr notiek arī daudz laba.

Ceturtais ziediņš
Katram gadās slikti brīži dzīvē. Var ciest neveiksmi kādas attiecības, iespējama šķiršanās un konflikti. Ja iestājusies tumšā svītra dzīvē, atlaid negatīvo domāšanu un atsakies no pārliecības, ka tas notiek tikai ar tevi vai ir zīme, ka dari kaut ko nepareizi.

Grūtības liek augt, bet tie, kas ilgi turas pie kādas pārliecības, neattīstās. Tāpēc izmanto visas izaugsmes iespējas, kas pavada šo grūto periodu un pildi dzīvi ar mīlestību, skaistām sajūtām un labu sabiedrību.
Tu necietīsi neveiksmi, viss izdosies. Pasmaidi!

Piektais ziediņš

Veselīgas dzīves pamatelements ir pateicība. Pat ja vēl neesi tur, kur patiešām vēlētos būt, jābūt pateicīgam par visu noieto ceļu, par visām mācībstundām un visiem labajiem draugiem, kurus esi ieguvis.

Mums ne vienmēr pietiek spēka smaidīt, un tas ir normāli, bet nedrīkst aizmirst arī par to prieku, kuru sniedz vēl viena jauna diena ar visu to, kas vajadzīgs, lai justos laimīgs.

Skaties uz savu dzīvi kā lielu mācību ceļojumu un katru jaunu dienu – kā uzvaru.

Pateicība maina dzīvi! Ļauj sev atjaunoties ar tās palīdzību.Sestais ziediņš
Cilvēkam nevar būt veiksmīgas dzīves tagadnē, ja viņš ne visai labi zina savu pagātni. Ja tev vēl ir neatrisinātas problēmas, svarīgi, lai tu vērstos pēc palīdzības, lai sevi dziedinātu, citādi dzīve vērpsies ap traumām un rētām.

Lai cik sāpīga būtu atgriešanās pagātnē, tikai tā varam atbrīvoties no emocionālās nastas, kas traucē dzīvot ar maksimālo potenciālu tagadnē.

Nebaidies, esi drosmīgs un pārliecināts, jo dzīve tikai sākas!

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies eņģeļa siluetu un saņem vēstījumu no augstākajiem spēkiem!

TESTS. Izvēlies maģisko kārti un uzzini, pēc kā ilgojas tava dvēsele

TESTS. Paskaties uz kājas lielo pirkstu un uzzini, ko tas liecina par tavu personību!

loading...