TESTS. Kuru somiņu pieskaņosi kurpēm?

15-01-2018

soma_kurpes

Katrai sievietei, kas pretendē uz stilīgas būtnes titulu, jāprot saskaņot dažādas lietas. Ir pat likums, kas apgalvo, ka pietiek ar 10 lietām, lai katru dienu izskatītos tērpusies dārgi un moderni.

Tas tāpēc, ka modes būtība nav kvantitātē, bet gan prasmē kombinēt apģērbus ar pareiziem aksesuāriem. Par to arī šis tests, kas ļaus atklāt ko jaunu par tavu gaumi un skatu uz lietām.

Tātad paskaties uz kurpēm un izvēlies somiņu, kas, pēc tavām domām, vislabāk sader ar tām kopā!

1. Ja izvēlējies pirmo variantu, tu proti veidot ideālus komplektus svinīgiem pasākumiem. Pat ikdienā tu dod priekšroku blūzēm, kleitām un svārkiem, kas lieliski sader ar augstiem papēžiem un klača somiņām. Tev ir laba gaume, bet tu dod priekšroku samērā konservatīvām vērtībām.

2. Ja izvēlējies otro variantu, tu acīmredzot ne īpaši centies sekot laikam, tāpēc ne visi tērpi izdodas vienlīdz veiksmīgi. Nenokar degunu, bet šad un tad ļaujies eksperimentiem un reizēm atsakies no “pareizā” stila. Jau drīz sapratīsi, ka tev patīk ievies pārmaiņas savā garderobē!

3. Ja izvēlējies somiņu numur trīs, tu esi īsta modes noteicēja! Tavs tēls vienmēr atbilst modei, kaut arī tu nemaz apzināti necenties sekot visiem modes jaunumiem. Vienkārši tev piemīt lieliska stila izjūta. Tu vienmēr zini, kā var padarīt savu tēlu spilgtāku, dārgāku un modernāku.

loading...