TESTS. Kuru aksesuāru tu visbiežāk pazaudē, daudz pateiks par tevi!

08-11-2019

Dažādi sīkumi bieži pazūd – te aizmirstam, kur atstājām cimdus, te pazūd lietussargs vai kabatas lakatiņš. Izvēlies priekšmetu, kas pazūd visbiežāk, un lasi zemāk tā nozīmi.

Kabatas lakatiņš
Kā higiēnas priekšmetu kabatas lakatiņu sāka izmantot tikai 18. gadsimtā.

Līdz tam tas apzīmēja valkātāja piederību noteiktam sociālajam statusam.

Pēc kabatas lakatiņa kvalitātes varēja spriest, kādā sabiedrības lokā cilvēks dzīvo. Vienkāršajiem ļaudīm bija raupja auduma lakatiņi, aristokrāti lepojās ar zīda lakatiņiem ar izšūtiem iniciāļiem un ģerboņiem.

Iespējams, tu to šobrīd uzzināji pirmo reizi, bet tava gēnu atmiņa glabā šo informāciju. Pazaudējot kabatas lakatiņu, tu zemapziņā atbrīvojies no sava sociālā statusa, kas kaut kādā ziņā tevi neapmierina.

Lietussargs
Nepieciešams, lai aizsargātos pret sauli, lietu, reizēm arī vēju. Šķiet, tev ne sevišķi bieži nākas patstāvīgi pieņemt lēmumus un izvēlēties virzienus, tevi kāds sargā vai rūpējas par tevi. Lietussarga pazaudēšana zemapziņā nozīmē vēlmi atbrīvoties no pārmērīgas aprūpēšanas un kontroles.

Atslēga
Tev ļoti bieži pietrūkst informācijas. Tev nesaka visu, ko tu vēlētos dzirdēt. Tu dod priekšroku patiesības uzzināšanai un iespējai apdomāt rezultātus.

Pazaudējot atslēgas, tu vēlies, kaut durvis tev būtu atvērtas.

Somiņa
Pārāk daudz rūpju, darbu, atbildības. Tu esi noguris no raizēm un problēmām, tev mēdz būt grūti, tu vēlies atvieglot savu dzīvi. Droši vien tev noderētu tuva cilvēka palīdzība, lai varētu uzticēt daļu savu darbu viņam. Par to liecina somiņas pazaudēšana.

Cimdi
Cimdiem ir vēl kāda, mūsdienās bieži neizmantota nozīme – tie ir izaicinājums uz dueli, cīņu. Par to skatāmies filmās un lasām grāmatas. Nomest cimdu nozīmē izaicinājumu.

Tu dusmojies, tu zini, kas vainīgs pie tava aizkaitinājuma un vēlies viņu sodīt, likt atbildēt par nepatīkamajām sajūtām. Tu esi neapmierināts ar pašreizējo situāciju.

Sīkas monētas
Senatnē bija teiciens: ja vēlies atbrīvoties no strīdiem, izkaisi krustcelēs sauju sīknaudas. Daudzi šo metodi izmanto vēl mūsdienās. Lūk, kāpēc nedrīkst pacelt monētiņas ceļu krustojumā.

Iespējams, tavā dzīvē šobrīd ir daudz sīku strīdu, tu zemapziņā centies no tiem atbrīvoties un pazaudē nelielas naudas summas – tādējādi zemapziņa tev palīdz.

LASI CITUS TESTUS!

1. IZVĒLIES SOMIŅU!

2. IZVĒLIES ZIEDLAPIŅU!

3. IZVĒLIES SIMBOLU!

loading...