TESTS. Ko par tavu slēpto būtību liecina nagu forma? Plus vēl desmit interesanti testiņi

23-01-2018

nagi

Nagu forma var daudz pastāstīt par to īpašnieci. Viss ārējais ļoti daudz pavēsta par iekšējo saturu! Reizēm pat sev grūti atzīties, ka tas ir tā. Pavēro nagu formu attēlā un uzzini, ko tā liecina par tevi!

1. Kvadrātveida
Ja vēlies radīt spēcīgu iespaidu uz apkārtējiem, kvadrātveida forma ir domāta tev. Vienīgais – šāda forma piestāvēs tikai garākiem nagiem. Īsi var izskatīties raupji un agresīvi.

2. Noapaļoti
Šis ir maigāks iepriekšējās formas variants. Lai panāktu tādu formu, nags jāapvīlē 65° leņķī, bet pēc tam kvadrāta stūri jānoapaļo. Sievietes ar tādu nagu formu visbiežāk paļaujas tikai paās uz saviem spēkiem, turklāt veiksmīgi sasniedz izvirzītos mērķus.

3. Ovāla vai apaļa forma
Klasika! Sievišķīga klasika, kuru izvēlas maigākās un romantiskākās būtnes. Viņas ir ļoti emocionālas un jūtīgas. Tādu manikīru turklāt ir diezgan vienkārši izveidot – viss, kas vajadzīgs, ir piešķirt naga galam noapaļojumu ar vīlītes palīdzību.

4. Nosmailināti nagi
Ļoti līdzīgi nākamajam tipam, bet atšķiras ar izteikti nosmailinātu galiņu. Piestāv kaislīgām, avantūristiskām dāmām, kuru raksturā apvienota izlēmība, nepiekāpība un vēlme atrasties pretējā dzimuma pārstāvju uzmanības centrā.

5. Ar slīpu leņķi
Izteikta mandeļveida forma norāda uz drosmīgu, pat bezbailīgu sievieti. Viņas bieži pārstāv mākslas pasauli – gleznotājas, mūziķes, dizaineres. Ātri uzliesmo un ātri atdziest, ļoti greizsirdīgi sargā privāto teritoriju. Šī forma piestāv sievietēm ar īsiem pirkstiem, jo vizuāli tos pagarina.

VĒL DESMIT AIZRAUJOŠI TESTI

1. KURU NO SAVIEM TALANTIEM TU NEIZMANTO?

2. IZVĒLIES DURVIS UN UZZINI KO JAUNU PAR SAVU RAKSTURU

3. TESTS: IDEĀLĀ KĀZU KLEITA

4. TESTS PAREĢOJUMS TUVĀKAJĀM DIENĀM

5. TESTS. KĀDA IR TAVA REAKCIJA DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS?

6. TESTS: ZEMAPZIŅAS SPOGULIS

7. TESTS. UZ KURA PIRKSTA VILKSI ŠO GREDZENU?

8. TESTS. BEZ KĀ TEV GARLAICĪGI DZĪVOT?

9. TESTS. TRĪS CEĻI

10. TESTS. KĀDA IR TAVA ATTIEKSME PRET VESELĪBU?

loading...