TESTS. Ko par tavu raksturu pasaka manikīra krāsa?

23-01-2019

manikirs6

Ļoti bieži mūsu rakstura īpašības var “nolasīt” pēc krāsu izvēles, uzskata psihologi. Sievietes var izpausties īpaši skaisti, tostarp ar manikīra palīdzību.

Kuru krāsu tu pati vai draudzene izvēlas visbiežāk?
Izvēlies to attēlā (vai šai krāsai vistuvāko atbilstošo) un lasi, ko tas nozīmē!

1. Sarkana laka
Sarkanos toņus visbiežāk izvēlas sievietes bez kompleksiem, kuras prot panākt, ko vēlas. Viņas ir kaislīgas, spēcīgas, īstas līderes.

2. Balta laka
Baltus un caurspīdīgus toņus izvēlas godīga rakstura sievietes, kurām svarīgi dzīvot saskaņā ar saviem principiem un noteikumiem. Šīs dāmas nicina melus un viltības. Labāk rīkojas nekā runā un nepaļaujas uz skaļiem vārdiem un kvēliem zvērestiem.

3. Laka pelēkās nokrāsās
Tās ir lepnas, aristokrātiskas sievietes, apveltītas ar dzelzs gribu nopietnos jautājumos. Viņas nesatricināmi tic pašas sev un saviem spēkiem, viņām piemīt lieliski attīstīta iztēle.

Viņas grūti pierunāt, vēl grūtāk salauzt, viņas ir nedaudz spītīgas, bet bieži labsirdīgas pat pret nelabvēļiem.

4. Dzeltena laka

Šogad to dēvē par prieka krāsu. To izvēlas harmoniskas un pozitīvas būtnes, kurām reti ir slikts garastāvoklis. Viņas dod priekšroku dzīvot ar cerību, ka tālāk viss būs tikai labāk.
Viņas prot lipīgi smieties, atbalstīt, motivēt un nežēloties par dzīvi.

5. Rozā laka

Tu esi romantiska un pozitīvi noskaņota sieviete. Tev ir lieliski attīstīta intuīcija. Viegli aizvainojama un nedaudz melanholiska. Savus noslēpumus neproti glabāt atklātā un paļāvīgā rakstura dēļ. Proti mīlēt mūžīgi un maigi, kā arī spīvi ienīst, kamēr vien pāridarījums palicis atmiņā.

loading...

1 Comment

  1. ~Lelde~ 03.02.2019 at 09:12 - Atbildēt

    Latvijas pelēki drūmo rudeni nomainīja ziema, nu jau nosvinēta Gadumija. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019.gadu par labāko, kas piedzīvots! Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc šīs nedēļas nogales. Reģistrējies izlozei pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , un, izmantojot Mēness jaudīgo enerģiju, sāc jaunu dzīvi, kas pārspēj tavus vispārdrošākos sapņus!
    Šīsnedēļas izlozēs liekam uz SuperEnalotto, Megamillions un PowerBall 😉