TESTS. Ko par sievieti pavēsta nagu lakas krāsa?

05-01-2018

nagu_laka


Kādas krāsas lakai vispirms pievēršas skatiens, to izvēloties? Pat ja lako nagus arī citos toņos, iekšējā izvēle mēdz būt visai stabile. Lasi tālāk un uzzini, par ko liecina katra krāsa!

MELNA
Melnu krāsu, kā likums, izvēlas valdonīgas sievietes, kurām nekas nav pretī ņemt vadības grožus savās maigajās rociņās. Viņas ir apveltītas ar spēcīgu gribasspēku, pašpietiekamas un stipras daiļā dzimuma pārstāves. Tomēr nereti zem dzelzs lēdijas maskas slēpjas smalki jūtošs un viegli ievainojams cilvēki.

SARKANA VAI BORDO
Sārtie toņi īpaši saista kaislīgas un emocionālas būtnes. Tomēr tas ne vienmēr ir taisnība, jo daudzas sievietes šo krāsu izvēlas tieši tāpēc, lai izskatītos kaislīgas un dzīvesspēka pilnas.

ROZĀ
To izvēlas maigas, ievainojamas un jūtīgas sievietes. Bieži viņām nepieciešams spēcīgs vīrieša plecs, lai pieņemtu svarīgākos lēmumus savā dzīvē.

DZELTENA
Piesaista jautru, izklaidi mīlošu sieviešu uzmanību. Viņas viegli iemīlas, ir drosmīgas un aktīvas. Viņas ir arī visai haotiskas, neorganizētas un ar noslieci uz iracionālu rīcību.

VIOLETA
Šo krāsu iecienījušas dāmas, kas izskatās mīļas un izklaidīgas. Bet patiesībā viņas ir ļoti praktiskas, prot lieliski rēķināt un apveltītas ar labu intuīciju. Aiz sentimentālās un pat infantilās ārienes slēpjas aukstasinība un tālredzība.

loading...