TESTS. Ko ieraudzīji pirmo, daudz pateiks par to, kā šobrīd jūties!

13-02-2018

tests6


1.Būris
Reizēm tu jūties kā apmaldījies. It kā tu pēdējā laikā runātu ar ķieģeļu sienu. Tu jūti, ka kaut kas tevi aizkavē, bet tu vienkārši nespēj noteikt, kas vai kurš tas ir.

Tu nedrīksti ļaut ārējai ietekmei sevi tik ļoti ietekmēt. Tā ir tava dzīve, un pienācis laiks sākt dzīvot tā, kā gribi tu. Aizmet visas ķēdes un iztaisno spārnus – laiks lidot!

2. Malkas cirtējs
Dzīvē, šķiet, tu bez vilcināšanās risini visas problēmas. Jebkuras problēmas, kas gadījušās tev dzīvē, atrisinās. Lai gan tu uzņemies visu atbildību par savu rīcību, šad un tad nenāktu par ļaunu atvainoties. Dzīve ir īsa, nepalaid garām iespēju veidot labas attiecības ar līdzcilvēkiem!

3. Koki
Koki ir izaugsmes un uzplaukuma simbols. Tu meklē zināšanas, padomus un rekomendācijas no tiem, kurus cieni. Tu esi mērķtiecīgs un jūties labāk, kad uzdevums izpildīts. Sāc baudīt mazas lietas klusumā. Ir labi sekot ambīcijām, bet neļauj tām vadīt savu dzīvi.

4. Ceļš
Ceļš nozīmē kustību, progresu un pārliecību. Tas nozīmē, ka tu kaut kur mērķtiecīgi virzies, neļaujot novērst savu uzmanību uz blakuslietām. Atceries, ka tu nedzīvo viens, arī citi iet to pašu ceļu. Ļauj, lai viņi kādu brīdi iet kopā ar tevi, un tu sapratīsi, cik lieliska ir draudzība.

loading...