TESTS. Ko ieraudzīji attēlā pirmo, tāds līderis esi!

03-07-2019

Uzzini, kāda nozīmē paslēpta šai gleznā. Tas ir interesanti.

Ja pirmo ieraudzīji ainavu
Tu esi īsts līderis, kurš prot saskatīt “kopējo bildi”, neļaujot detaļām novērst savu uzmanību. Vai pieņemt stingrus lēmumus, lai veiksmīgi pabeigtu lietas un droši ietu pretī mērķim.

Ja pirmo ieraudzīji dzērvi
Tu esi līderis, par kādu sapņo daudzi. Tu esi uzmanīgs pret apkārtējo vajadzībām un proti pareizi un saprātīgi organizēt praktiski jebkuru procesu. Tu spēj izdarīt tā, lai katram projekta dalībniekam tiktu pienācīgi atlīdzināts.

Ja pirmo ieraudzīji meitenes seju
Tu kaut kādā ziņā esi spēlētājs, tu reti uzņemies līdera lomu. Tu neizmanto pārbaudītas metodes, lai sasniegtu veiksmīgu rezultātu. Tu spēj jebkurā brīdī apstāties un pāriet pie kaut kā jauna, kas tev patīk labāk. Tevi grūti saprast, tavi mērķi kopumā ir tāli, tu bieži esi spītīgs un gandrīz vienmēr proti uzstāt uz savām vēlmēm, pat ja tās nenāk par labu kopējam procesam.

Ja pirmo ieraudzīji pūci
Tu esi piesardzīgs cilvēks, kurš spēj mācīties ne tikai no savām kļūdām. Tu esi līderis, kurš uzņemas atbildību par visa procesa panākumiem un neļauj sev kļūdīties. Tu neuzņemies neattaisnotu risku un parasti izmanto visus resursus, lai sasniegtu mērķi. Tu proti strādāt komandā. Tu esi uzticams līderis.

loading...